Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kuruc lehozta, hogy kiknek...

A kuruc lehozta, hogy kiknek fizetett Szegedi az EUs alapból?

Figyelt kérdés
Beírtam a keresőjükbe, hogy Szegedi Csanád, de én ezt a hírt nem láttam ott, pedig eléggé követik az ügyet.

2012. aug. 8. 12:50
 1/4 bumbi02 ***** válasza:
71%
A kurucon ilyet nem is fogsz szerintem megtalálni... AMúgy érdekes hogy a sok netjobbikos hogyan hallgat most, 3 éve mondogattam nekik hogy ugyanúgy mennek a mutyizások a Jobbikban is, mint a többi pártban.. Itt is a bizonyíték:))
2012. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A választások idején mondogatták a Jobbikosok hogy a jobbikra kell szavazni mert hogy a Jobbik nem keveredett korrupciós ügyekbe és tiszta lappal indulna. Akkoriban mondtam nekik hogy a Jobbik azért nem keveredett bele ilyen ügyekbe mert még nem került közel a a húsos fazékhoz és hogy csak idő kérdése hogy ők is bele fognak keveredni. Hát ittvan a példa a szemünk előtt sajnos. Sajnos azt kell mondani hogy nincs is talán olyan erős jellemű párt ma Magyarországon aki ellen tudna állni a kísértésnek.
2012. aug. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

a dolog azért érdekes, mert azok az emberek vannak a fizetési listán, akiket ezelőtt is erősen a kuruchoz kötöttek (tomcat szerint ők a szerkesztők).

A kuruc minden hírt leközölt az esetről, MTI, index, mindenhonnan, csak pont ezt az egyet nem. Pedig ha ekkora figyelemmel kísérték az ügyet, akkor biztosan ők is találkoztak a hírrel, és akkor tudatosan hallgatták el.


A kérdés már csak az, hogy miért pont ezt és csak ezt.

A legkézenfekvőbb magyarázat, hogy tomcat igazat mondott, és tényleg ők szerkesztik a kurucot, és így fizették le őket, magukat meg nem akarják lejáratni.


Ekkor viszont a kuruc is tudta már 1,5 - 2 éve Szegedi származását, viszont megfelelő pénzért cserébe ezt elhallgatták.

2012. aug. 9. 09:44
 4/4 bumbi02 ***** válasza:
De ezt már a Jobbikosok se tudják védeni.. Ha máskor kiírtál volna egy Szegedit, vagy Jobbikot szidó kérdést, 20-30 válasz érkezett volna, ahol elszidtak volna téged hogy mi vagy... Most meg itt ülnek csendben, és csak lepontoznak..mert hozzászólni nem tudnak.
2012. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!