Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyen sületlenséget! Tényleg...

Ilyen sületlenséget! Tényleg kifizették az államadósságot?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm azt mondta,hogy a kínaiak kifizették a magyar államadósságot,és most nekik tartozunk.Ekkora baromságot rég hallottam.De nem tágít,minden erejével bizonygatja...

2012. aug. 4. 12:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Az a baj, hogy az ilyen tévképzetes hülyéket nem lehet meggyőzni. Szabad kérdeznem, mi a foglalkozása?
2012. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Ez abszolút értelmetlen alapból.
2012. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kisfőnök szerűség...de nem is az számít,hanem hogy meggyőzhetetlen,és még nekem kell hülyének éreznem magam mellette,amikor mondogatja a téveszméit.Amúgy azt szokta mondani,hogy nem vitatkozik velem inkább,mert tudja,hogy neki van igaza...és ilyenkor szétvet a düh!
2012. aug. 4. 12:36
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
hülye ő...kína is tárgyalt velünk kölcsönről meg piacról...annyi adósságunk van h kína se tudná csak úgy kifizetni..
2012. aug. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Az emberi butaság határtalan! a te főnököd se az eszéről lesz híres. :-))
2012. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is van ilyen ismerősöm, aki hasonló hülyeségeket hangoztat, korábban még próbáltam meggyőzni, de mostanában már csak elszámolok magamban tízig :)
2012. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem az én főnököm...:)
2012. aug. 4. 13:26
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem meg voltak ez irányú tárgyalások.Kifizetni szerintem simán kitudná,hisz amikor az USA minden állampolgára tartozik Kínának 4000 dollárral akkor ott nem kevés kölcsönről van szó.
2012. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%

Nem fizették ki. Építettek egy csomó nagy sebességű vasútvonalat, és vegyipari központot kívántak létrehozni, csak jött az eurozóna válsága és mivel Németország a fő export országunk ezért minek is érzékenyen érintett, úgyhogy most szüneteltetve van a megállapodás. A kínaiaknak olcsó munkaerővel rendelkező de EU tagállam ( a vámunió miatt) országra van szüksége, lehetőleg olyan országokhoz közel akiknek pénzük is van. Románia messze van, Ausztria túl drága. Ennyi az egész.

Vissza lehet nézni, tavaly májusban volt ez az eset.

Persze itt is megvoltak a kétségbeesők "Orbán kínája" "Orbán az új Mao". Semmi alapja nem volt az egésznek.

2012. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Az államadósság az államadósság, lényegtelen hogy akinek tartozol vele azt Rozinak hívják vagy Pityunak...
2012. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!