Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is nagyon várjátok már...

Ti is nagyon várjátok már hogy a jobbik kerüljön hatalomra?

Figyelt kérdés

Bevallom én nem vagyok über nacionalista.Liberális embernek vallom magam kivéve egy dologban.Ez a cigány kérdés.


Nem érdekel ha egy honfitársamnak 20 színű a haja azt is elfogadom hogy ha a saját neméhez vonzódik , DE a cigány kérdésben nagyon radikális vagyok.


Nem szavaznék a jobbikra viszont ők az egyetlen párt amely megoldást nyújthat erre az égetően nagy problémára.A többi párt Fidesz , MSZP úgy tesz mintha nem is létezne cigány bűnözés és terrorizmus.Mintha meg sem hallanák vagy nem tudom.Egyszerűen süketek és vakok.Eszük ágában sincs megszüntetni a cigány problémát akár így akár úgy.


Ezért fogom a jobbikot választani 2014-ben.

Egyik párt sem tökéletes de talán a jobbik a legnormálisabb mind közül.


Egyébként is hogy akarják egyes pártok felvirágoztatni ezt a nemzetet?Ott van egy seregnyi vérszívó roma akik hasznot nem termelnek csak a pénzt viszik és egyre növekszik az állományuk.


Mindent a magyarok biztonságáért és szabadságáért.


Nem én vagyok az egyetlen liberális ember aki a jobbikra fog szavazni.



2012. aug. 3. 13:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
92%
Na az én válaszomat is törölni kellett úgy látom. Hiába, na, úgy látszik a jobbik fanoknak nem tetszik, ha valaki más véleményen van és ezt normális hangnemben közli is. Mert ugye milyen egyszerűek vagytok: úgy gondoljátok, hogy aki nincs veletek az ellenetek van. Ezt azért jól megtanultátok Rákosi elvtárstól.
2012. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 CE-Pirate válasza:
Tudod mi lenne ha a jobbik kerülne hatalomra? Hát megosztom veled... cigány felkelések.. rosszabb lenne a helyzet mint most. Lázadás lenne, még több bűnözés a részükről. Bár engem épp nem érdekel a politika, irányítson az aki akar, ezt az országot már tönkretették,innen kiút nincs!
2012. aug. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

A Jobbik egy átverés, zsidók játszanak nácit, hogy bebizonyíthassák, hogy ez egy náci ország.

Ilyen párttal mire megyünk.

Vagy, ha nem igaz, akkor olyan amatőrök, hogy simán átengedik a párt vezetését a zsidóknak, hogy azok játszanak álnácit, miközben kézben tartanak egy ilyen erős, ellenük irányuló mozgalmat.

Vagy átverés, vagy pancserok, egyikkel sem megyünk semmire.

2012. aug. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szerintem Vonáról is ki fog derülni, hogy zsidó, ugyanúgy beszélt a zsidók ellen, mint Szegedi tette, mintha egy magnóról játszanák a szövegeiket. Holokauszttúlélő zsidók unokái, bebizonyítják, hogy ennek az országnak még mindig bűnhődnie kell.

Érdekes módon mezei jobbikos ismerőseim azt mondták a Szegedi ügyről, hogy miért baj, ha egy jobbikos zsidó, hiszen ők is német, szlovák, szerb, származásúak mégis a szívük Magyarországért dobog. Nincs semmi baj egy hazáját szerető jobbikos zsidóval. A gond az Szegedivel, hogy hazudott, mondták jobbikos ismerőseim.

Hát, ennyit a Jobbikról, még a tagságot sem tudják nácivá nevelni zsidó vezetőik. A magyarságtól annyira távol áll az idegengyűlölet, mindig mindenkit befogadtunk. Nem bántottuk soha az idegeneket, a szlovákok is ezer évet vígen eléltek Magyarország alatt, fordítva 100 év alatt minden magyart elűztek már onnan.

A Jobbik arra kell, hogy valamilyen céllal bebizonyítsák a Jobbikot irányítók, hogy itt van nácizmus, és ezzel is tovább alázzák ezt a sokat szenvedett nemzetet.

2012. aug. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!