Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is nagyon várjátok már...

Ti is nagyon várjátok már hogy a jobbik kerüljön hatalomra?

Figyelt kérdés

Bevallom én nem vagyok über nacionalista.Liberális embernek vallom magam kivéve egy dologban.Ez a cigány kérdés.


Nem érdekel ha egy honfitársamnak 20 színű a haja azt is elfogadom hogy ha a saját neméhez vonzódik , DE a cigány kérdésben nagyon radikális vagyok.


Nem szavaznék a jobbikra viszont ők az egyetlen párt amely megoldást nyújthat erre az égetően nagy problémára.A többi párt Fidesz , MSZP úgy tesz mintha nem is létezne cigány bűnözés és terrorizmus.Mintha meg sem hallanák vagy nem tudom.Egyszerűen süketek és vakok.Eszük ágában sincs megszüntetni a cigány problémát akár így akár úgy.


Ezért fogom a jobbikot választani 2014-ben.

Egyik párt sem tökéletes de talán a jobbik a legnormálisabb mind közül.


Egyébként is hogy akarják egyes pártok felvirágoztatni ezt a nemzetet?Ott van egy seregnyi vérszívó roma akik hasznot nem termelnek csak a pénzt viszik és egyre növekszik az állományuk.


Mindent a magyarok biztonságáért és szabadságáért.


Nem én vagyok az egyetlen liberális ember aki a jobbikra fog szavazni.



2012. aug. 3. 13:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne, hogy mit kezdenének a hatalommal.

Szerintem teljesen mindegy milyen színű, származású egy bűnöző aki csak a normális emberek életét keseríti meg "szabad" idejében. A bűnözők ellen sokkal keményebben kéne fellépni és nem továbbképző börtönökben vakációztatni őket.

Kegyetlen gyilkosok pár év alatt szabadulnak és ez elég durva.

2012. aug. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Igen! És a Fidesz öngóljával 2018 helyett már 2 év múlva ők jönnek!!! :()
2012. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
15%

na gratulalok, a valaszomat torolni siman lehet, de valaszolni mar nem.. erdekes, mert szerintem jo kerdeseket tettem fel, amire a kerdezo nyilvanvaloan nem tud valaszolni.. hat tessek, akkor itt van meg egyszer.


Nem. Neharagudj kerdezo, de te nem liberalis vagy, hanem szimplam hulye.


"Elég csak rendőrségi aktákat nézegetni.A 90 százalékuk roma."


nem tudom, hogy neked milyen kapcslataid vannak a rendorseggel (nekem semmilyen), de nekem nincs hozzaferesem a rendorsegi aktakhoz - ebbol kovetkeztetek, hogy neked sincs. a romak altal elkovetett buncselekmenyek szama, illetve a nem roma elkovetokhoz viszonyitott szazalekuk tudtommal nem hogy nem nyilvanos, de meg nyilvantartas sincsen. ember kovet el buncselekmeny, mindegy, hogy honnan jott, milyen a szarmazasa - mindannyian embrek vagyunk. amig be nem bizonyosodik a bunosseg, addig artatlankent kell kezelni mindenkit - szerencsere nem valami azsiai-oceaniai kisorszag vagyunk, ahol bunos vagy, amig be nem bizonyosodik az ellentete. mutass hiteles rendorsegi forrast, hiteles akarmilyen hivatalos forrast es elhiszem neked ezt a 90%-ot. addig viszont ez nem igaz. tudod, csak azert, mert te ebben hiszel, meg nem valik igazza..


"Újabb börtönökre lenne szükség.Ott a cigányokat pszichológia terrorral és agymosással lennének kezelve.Beléjük vernék hogy tisztelniük kell a magyarokat és hogy tartsanak tőlünk."


rengeteg kutatas epul a bortonokre, a bortoni eletre, rehabilitaciora, ezeket erdemes lenne atragnod mielott hulyesegeket beszelsz.

uj bortonok oke. ne felejtsd el, hogy ma mar a bortononek is meg kell felelniuk egy minimum standard-nek, a felepitese es fenntartasa ebben az orszagban legalabb haromszorosaba kerulne, mint egy normalis orszagban (legalabb 2 epitoceg becsodol, a penz fele hianyzik, anyamkinja). en csodalkoznek, ha 5 ev alatt felhuznanak egy uj bortont, nem hogy tobbet..

hogy mi az a pszichologia terror, lovesem sincs sajnos (pedig termeszettudomanyi szakon vagyok) :D de allati kiralyul kitalaltad. agymosas megint egy hulyseg ebben a szovegkornyezetben; en agymosasnak hivom azt, amikot szuper vallasos szulok a gyerek szuletesetol fogva azt sulykoljak szerencsetlen gyerekbe, hogy a biblia az egyetlen igaz, a tudomanyok, evolucio hazugsag; es mire felno, mivel mast ritkan hall, el is hiszi.. 5 evesen meg tudsz nevelni az emberen, 22 evesen mar kicsit nehezebb (de nem lehetetlen). 


elmeselek neked egy egyszeru dolgot a pozitiv es negativ megerositesrol, ami neked valoszinuleg sokat mond (tisztan lathatoan van egy atfogo keped a pszichologia alapjairol..'-,-). a pozitiv megerosites a viselkedest hosszutavon valtoztatja, mig a negativ leginkabb rovidtavon mutat eredmenyeket (ez utobbit hivjuk egyszeruen, hogy te is megertsd buntetesnek, az elobbit rehabilitacionak). Skinner munkaiba erdemes lenne beleasnod magad, mivel egy elismert viselkedeskutato, illetve neves amerikai pszichologus. 


a terror, a megfelelmites hosszutavon sohasem vezet eredmenyre. Monty Roberts jutott az eszembe, aki az eroszakmentes lobetorest "talalta ki". rajott, hogy ha nem kenyszerrel, eroszakkal, fenyitessel, veressel kepzi ki a lovakat, akkor azok hosszabb, jobb eletet fognak elni, nem fognak 7-8 ev utan tonkremenni es biztonsagosabb, kezelhetobb allatokat eredmenyez hosszutavra. mert jusson az eszedbe, hogy hosszutavu terv szukseges akarmilyen viselkedes megvaltoztatasara.


a terror, az eroszak nem jo megoldas semmilyen kerdesre sem, kar, hogy ezt meg nem sikerult megtanulnod. az esz, az oktatas tobbet er, mint 2 nagy pofon, az ertelem, a racionalizmus az, ami beloled sajnos hianyzik. pallerozd az elmedet, tanulj sokat, egyszer talan sikerul majd megertened. az eroszak eroszakot szul, errol meg nem hallottal?


"Emellett meg kellene tőlük vonni jogokat.Mivel ők jöttek a mi földünkre és nem mi az övékre.Véget kell vetni ennek a pozitív megkülönböztetésnek."


nem ertek egyet egyik pontoddal sem ugy latom :) hogy ki jott kinek a foldjere, na hellooo a magyarok is ugy vandoroltak ide, ha remlik valami a tortenelem oktatasodbol. tudod, az emberiseg nagy problemaja akkor kezdodott, amikor valaki kijelentette: "ez az enyem". jogok megvonasa, na.. nem veletlenul vannak alap emberisegi jogok meg allampolgarsagi jogok, mert ide teremtek. ezek mind-mind hosszu-hosszu evek soran kialakult elvek, utmutatas lehet az olyanoknak, mint te is. ha toluk el lehet vennima jogokat, toled miert nem?


"A másik megoldás pedig a beilleszkedni nem tudó roma egyedeket sterilizálni.Vagy megadóztatni a gyermek vállalásukat.Minél több agyerek annál többet kell fizetniük."


mi alapjan mersz te eletet oszogatni? szallj le a felhokbol az emberi vilagra kerlek. sterilizalni? na persze. felhaborito, de komolyan. mi alapjan? es nem roma szarmozasuakat miert nem sterilizalunk? kettos merce az latom megvan, de szerintem te sem fogsz tudni epkezlab valaszt adni azon kivul, hogy ravagod: mert ok ciganyok. semmivel sem kevesebbel vagy tobbek, mint akarki mas. bizonyitsd be, hogy igazad van! mi alapjan dontened el, hogy kik az "igazi" magyarok es kik romak vagy akarmi masok? be ne merd mocskolni a tudomanyt viszont, mert erre nem fogsz tudni normalis magyarazatot adni a hozongesen kivul. 

ugyanigy, ha a romakat megadoztatod gyerekvallalas miatt, akkor mindenki mast is. 


ebredj fel Csipkerozsika, a 21. szazadban elunk. kar, hogy a te ertelmi szinted sajnos nem felel meg a jelenlegi korszaknak.

2012. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
23%
Szavazz a Jobbikra, ne foglalkozz a kreténekkel! Én is azt teszem!
2012. aug. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ha nem foglalkozok a kreténekkel, akkor hogyan szavazzak nem létező pártra? :P
2012. aug. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Nem vagyok a népirtások vagy a felesleges mészárlások híve csupán a Magyarországot védem.


Azt sem támogatom hogy a mostani kormány "puha" semmmi nem érő módszereket alkalmaz , segélyezés...stb

Ide kemény , durva módszerek kellenek mind mentálisan , mind fizikailag.


A cigányok védelme Magyarországon felér egy hazaárulással , aki védi őket szerintem adja le az állampolgárságát.


Miattuk romlik a közbiztonság , miattuk nem mer kimenni sok magyar este az utcára.

Nem is olyan rég Esztergomban 8 cigány megkéselt 2 magyar fiút.

2012. aug. 5. 09:32
 17/24 anonim ***** válasza:
A jobbik be nyalt a cigányságnak, de csontig!!!Morvai Krisztina a cigányoknál zabálta a sütőtököt februárban , szerinted mi lesz belőlük?
2012. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

De magyarázd már el, mivel állapítod meg, hogy cigány vagy sem?


És akik "fehér fajmagyarok" és agyonvernek ugyanúgy egy ártatlant, mert rabolni akartak? Ők ejnye-bejnyével elmehetnek? Vagy velük mit teszel? És a sorozatgyilkosokkal? Meg úgy általában, a "magyar" bűnözőkkel?

2012. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Engem egyre rosszabbul érint amit ezek a tetvesek művelnek az országunkkal és az emberekkel.Főleg a napokban fogott el valami félelem szerűség,mert itt lakom ahol a késelés történt a napokban.

Nem vagyok túlzottan Jobbik szimpatizáns,nem akarok pálcát törni felettük hogy mi lenne ha hatalomra jutnának,de szélsőjobbosként nyilván annak örülnék ha ők nyernék meg a választást.

2012. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
- napokban :D
2012. aug. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!