Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is nagyon várjátok már...

Ti is nagyon várjátok már hogy a jobbik kerüljön hatalomra?

Figyelt kérdés

Bevallom én nem vagyok über nacionalista.Liberális embernek vallom magam kivéve egy dologban.Ez a cigány kérdés.


Nem érdekel ha egy honfitársamnak 20 színű a haja azt is elfogadom hogy ha a saját neméhez vonzódik , DE a cigány kérdésben nagyon radikális vagyok.


Nem szavaznék a jobbikra viszont ők az egyetlen párt amely megoldást nyújthat erre az égetően nagy problémára.A többi párt Fidesz , MSZP úgy tesz mintha nem is létezne cigány bűnözés és terrorizmus.Mintha meg sem hallanák vagy nem tudom.Egyszerűen süketek és vakok.Eszük ágában sincs megszüntetni a cigány problémát akár így akár úgy.


Ezért fogom a jobbikot választani 2014-ben.

Egyik párt sem tökéletes de talán a jobbik a legnormálisabb mind közül.


Egyébként is hogy akarják egyes pártok felvirágoztatni ezt a nemzetet?Ott van egy seregnyi vérszívó roma akik hasznot nem termelnek csak a pénzt viszik és egyre növekszik az állományuk.


Mindent a magyarok biztonságáért és szabadságáért.


Nem én vagyok az egyetlen liberális ember aki a jobbikra fog szavazni.



2012. aug. 3. 13:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%
Hogy akarják megoldani a cigánykérdést?
2012. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
43%

Nagyon radikális vagy?


És hogyan oldanád meg? Halomra lőnél mindenkit, aki cigány? És miből állapítod meg, hogy valaki cigány? Hetedíziglen családfakutatás? Hülyén nézne ki, mert akkor kiderülne, hogy az ország lakosságának 95%-a cigány, hiszen szinte minden családban van valahol egy cigány rokon.


Tehát, mit tennél? Milyen forradalmi újítást tudsz mondani? Halljuk, nagyon érdekelne, mert eddig mindenhol csak azt olvastam, "radikális vagyok, úgy megoldanám, hogy csak na", és itt végetért a nóta :)


Na, de majd te...

2012. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%

a kérdésre a válasz: nem.


És nagyon naiv vagy, ha azt hiszed, hogy a Jobbik értelmes megoldást fog találni a cigánykérdésre. Amint megérzik a hatalom ízét, őket sem fogja tovább érdekelni az ország sorsa.

2012. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
Nem hiszem, hogy a Jobbik nevű párt meg tudná oldani a cigánykérdést, legfeljebb ez a fő témája, ezzel gyűjti a híveit, mint ahogy a kérdezőt is így sikerül megnyerni. Szerintem is megoldásra vár a cigánykérdés, de nem hiszem, hogy randalírozó félkegyelműek meg tudnák oldani. Mert kiket is küldene a Jobbik a cigányok ellen? Kultúrált magyar polgárokat? Azokat nem lehet. Proli, kopasz, bakancsos bandát, akiknek kb. ugyanannyi az iskolai végzettsége, mint a romáké? Azokat lehetne, igen, de miért is megoldás ez? Két deviáns csoport halomra veri egymást, vagy hogy mit is képzeltünk megoldásként? És ettől hogyan menne előbbre az ország? Mitől fejlődne az ipar és a mezőgazdaság? Kilépnénk az EU-ból? Vagy mi? Az EU nem tűrné a lakosság intézményes veretését, balkáni állapotok lennének. Eladósodnánk, külföldre szökdösne mindenki, vér és füst lenne a hazából. Kinek kellene ez?
2012. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
48%

Kedves kérdező igazad van abban hogy egyik part sem tökéletes, sőt vannak olyanok akik már bizonyították hogy nagyon nem azok de véleményem szerint a jobbik nem hogy nem tökéletes hanem rossz

Ha őket itt megválasztanák akkor őszintén megmondom neked nem tudom hogy mi lenne mert nem olvastam a programjukat nem is fogom de hogy semmi jó nem lenne az biztos


De mindenkinek megvan a saját szavazási joga én biztos nem a jobbikra fogok szavazni

2012. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
47%

A Jobbik nem fog hatalomra jutni 2014-ben.

Elég nagy válságban vannak most emiatt a Szegedi-ügy miatt, és Tiszavasváriban is rosszul áll a szénájuk.

2012. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 yossarian44 ***** válasza:
83%
Igen, nagyon várom már, hogy a Jobbik kerüljön hatalomra. Nagyon rövid idő alatt megdupláznák az angol font forinthoz képest mért értékét, és így jó gazdagon látogathatnék haza...
2012. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Dick Esmen ***** válasza:
65%
Nem,sőt!
2012. aug. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%
Soha ne jöjjön el az a pillanat, hogy hatalomra kerülnek!
2012. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
61%

Persze hogy várom .

Van egy rakás svájci frankom és euróm , így végre belőlem is nagypályás ballibsi spekuláns válhat .


Ha már téma mégis hogyan szeretnél pénzt az új börtönökre. Mi lesz azokkal a cigányokkal akiket nem ér el az igazságszolgáltatás keze? Mi garantálja az ismeretlen módszerű agymosás sikerét.?


Miféle hasznos képzettséget tanítasz neki és hogyan teremtesz nekik (és persze a magyaroknak) elegendő és megfelelő munkahelyet?

A Jobbik mindenki kapára fel ,marhasága erre nem lesz elég.

2012. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!