Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van kettős mérce az...

Miért van kettős mérce az igazságszolgáltatásban?

Figyelt kérdés
Nem védeni akarom Csatáryt és társait, de a kommunista rendszer bűnöseit (pl. Biszku) miért nem vonják felelősségre? Ráadásul még luxusnyugdíjakat is kapnak, ami szerintem abszurd.
2012. júl. 26. 08:42
 1/4 Antimod ***** válasza:
100%

Abszolút egyetértek. Nem vétetlen, hogy a mai napig "posztkommunista ország"-nak hívnak minket a többi kelet-európai sorstárssal együtt. Nem csak annyit jelent ez, hogy "egykori kommunista".

A letűnt rendszer itt él velünk a mai napig. A bűnösöket nem vonták felelősségre, átmenthették magukat a gazdasági életbe, privatizálhattak ész nélkül, meggazdagodtak. Ez a rendszerváltási paktum része volt. Majdnem(?) minden pártban ül egy néhai tag a hírhedt 3/valahányas alosztályból, el tudom képzelni, miket tart a markában az idősebb párttársairól, ezzel is megtartva a befolyását.

Tetszettünk volna forradalmat csinálni! Nem véresre gondolok, de annak, hogy hagytuk, hogy az ún. rendszerváltó pártok a fejünk felett döntsék el az ország sorsát, ez lett a következménye.

2012. júl. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Én mindkettőt felelősségre vonnám!


De sajnos utóbbit a kommunisták nem engedik, előbbit meg valoszínű a jobboldali antiszemiták nem fogják!


Magyarán bíróság elé kerülhet bármelyik mert a saját "fajtársa" majd megvédi!

Nem becsülöm alá az antiszemiták erejét Magyarországon! Egyáltalán nem olyan szegény elnyomott, ártatlan csoport mint ahogy magukat sajnáltatják! Erősek, agresszívak és bárkit eltaposnak aki az útjukba áll!!!!


Vagyis nálunk egyik oldalon se lesz komoly elítélés a két csoport befolyása miatt...

2012. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem teszel feljelentést Biszku ellen? Megteheted, ugyanúgy, ahol az Ellie Wisenthal Központ is tette.
2012. júl. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Antimod ***** válasza:
78%

"Miért nem teszel feljelentést Biszku ellen?"


Tudod, hányan pereltek be komcsi gyilkosokat? Volt, aki azt is kiderítette, ki lőtt 1956 október 25-én a Parlament előtti tömegre, és ölt meg embereket. A bíróság "nem látta bizonyítottnak", illetve több esetben nevetséges ítélet született. Semmiféle médiafelhajtás továbbá nem övezte a pert. Ezek még mindig "védett személyek".

2012. júl. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!