Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az a kettős (duális)...

Mi az a kettős (duális) pénzrendszer? És mennyire lenne jó?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy Svájcban is azt használják már vagy 70 éve és kiválóan jól működik.

Mi ez pontosan?

Magyarországon ha bevezetnék az jó lenne itt is?


2012. márc. 19. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Svájc már 70 éve is fejlettebb volt, mint a mai Mo., leginkább társadalmilag, emellett ha Mo.-n megpróbálnák, tuti elb@sznák szokás szerint, persze menet közben nem elfelejtve a legtöbbet elsikkasztani a pénzből.
2012. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt a videót találtam erről.


Nekem már rohadtul elegem van a magyar nyomorból! Mi a lenne a megoldás? csak van valami...

2012. márc. 19. 17:44
 3/5 A kérdező kommentje:
2012. márc. 19. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egy jó dolog, sajnos pénzügyi fegyelem kell ahhoz is, különben csak a túlélésre jó.


Magyarországon nem lenne sok értelme bevezetni, mert a forint nem erős pénz. Csak úgy lehetne, ha hivatalos lenne az € és mellette megmaradna a forint is. Különben csak az infláció nőne, az meg elég nagy így is.

2012. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Magyarországon egyetlen dolog lenne jó: felakasztgatni az összes politikust.
2012. márc. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!