Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a mostani...

Mi a véleményetek a mostani Ipsos közvélemény-kutatásról?

Figyelt kérdés

[link]


FIDESZ - 33%

MSZP - 30%

Jobbik - 22%

LMP - 8%

DK - 4%


2012. júl. 20. 22:07
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
45%

Azt, hogy az Ipsoson kívül mindegyik más kvk 40%, vagy afölötti Fideszt mér még mindig. Pl. Medián, Tárki, Századvég, vagy Nézőpont (bár az utóbbi nem véletlen - kormány közeli közvéleménykutató)

Az IMF tárgyalások döntőek lesznek, hogy merre megyünk, milyen alkuk lesznek megint, miként kommunikálják a tárgyalások végén, és, hogy milyen új adók lesznek.

A Fidesz legjobb esetben örülhet ha úgy nyer, hogy koalíciót kell kötnie, jobbat aligha érhet el szerintem.

2012. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Akik szerint a fidesz jól kormányoz nem ismerik a tényeket:

A központi költségvetés adósságállománya forintban 1998-2005-ig


[link]


Jól látható, hogy az államadósság mértéke nőtt az Első Orbán Kormány tevékenysége alatt is. A GDP-hez viszonyított államadósság azért tudott kisebb mértéket mutatni, mert ebben az időszakban viszonylag magasak voltak a privatizációs bevételek.


Foglalkoztatottsági adatok:

[link]

A munkanélküliségi ráta az egy évvel korábbi időszakhoz viszonyítva semmit nem változott az egy hónappal ez előttihez képest pedig csökkent.


A munkanélküliek száma az előző munkahelyük megszűnésének oka szerint:

[link]

Érdemes megnézni az "elveszítette az állását" oszlopot, és összehasonlítani a korábbi adatokkal.


Az első negyedéves GDP adatok:

[link]


Csökken a beruházási hajlandóság:

[link]


És akkor még nem beszéltünk a közgéppel kapcsolatos korrupciós ügyekről, a hajléktalanok üldözéséről, a hátrányos helyzetűek ellehetetlenítéséről, a reálbérek csökkenéséről stb...

2012. júl. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos Budapest tényleg ennyire lehúzza az országot, simán hihető, hogy 33% mszp? :((
2012. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó előtti! Ez hazugság amit próbálsz itt előadni. A munkanélküliség az elmúlt 15 évben 2009ben és 1995ben volt a legnagyobb. Kik is kormányoztak akkor?
2012. júl. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

"Utolsó előtti! Ez hazugság amit próbálsz itt előadni. A munkanélküliség az elmúlt 15 évben 2009ben és 1995ben volt a legnagyobb. Kik is kormányoztak akkor?"


Szerintem próbáld meg értelmezni amit leírtam! Semmi olyat nem fogalmaztam meg, hogy ebben az időszakban volt a legnagyobb a munkanélküliség. Abban viszont nem tudok segíteni, hogy megtanuld értelmezni az olvasottakat...

2012. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

"Az a véleményem, hogy az az ország, ahol a Fidesz, Mszp, Jobbik hármas összesen 85%-ot kapna, az megérdemli a sorsát..."


Akkor alapíts egy pártot, tedd ütőképessé, indulj a pártoddal 2014-ben a parlamenti választásokon, és ha jól csináltad szavazni fognak rád, ergo az általad említett pártokra kevesebb ember fog szavazni. Siránkozni a legkönnyebb, hogy így szarok meg úgy nem érnek semmit a magyar pártok, de tenni ez ellen valamit már kicsit nehezebb.

2012. júl. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

25-ös válaszoló!


Nem tudsz minket meggyőzni.. Amit án leírtam az orbán kormány első illetve másodikról az hiteles! amit pedig te próbálsz itt előadni az nem!

2012. júl. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

"Nem tudsz minket meggyőzni"

Titeket? Maximum téged. Egyébként pedig hiteles dokumentumokkal alátámasztottam amiket írtam, tehát ebből következően hiteles.

2012. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%

Maximum téged.


Engem biztos nem ás nem is fogsz!


Fidesz/jobbik szimpatizáns vagyok!

2012. júl. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"Fidesz/jobbik szimpatizáns vagyok!"

Önmagában véve, ha egyik vagy a másik pártra szavaznál jó érzéssel az is durva de, hogy mindkettőre. :D

2012. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!