Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a mostani...

Mi a véleményetek a mostani Ipsos közvélemény-kutatásról?

Figyelt kérdés

[link]


FIDESZ - 33%

MSZP - 30%

Jobbik - 22%

LMP - 8%

DK - 4%


2012. júl. 20. 22:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy önállóan a Fidesz nem fog tudni győzni 2014-ben. A választási rendszer az elsőt pozitívan diszkriminálja.
2012. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
70%
de tud a fidesz győzni. Összeáll a Jobbikkal így: 55%
2012. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Mi lehetne? Fidesz kétharmad mégegyszer nem valószínű, hogy lesz. Az, hogy ki fog nyerni még a jövő zenéje, de én azt sejtem, hogy egy bal oldali koalíció, amiben benne lesz az LMP, talán az MSZP, a 4k, és még talán egy két párttá alakuló társadalmi szervezet. A fidesz meg valahol a tizen akárhány százalékot fogja taposni. Legalábbis ha folytatódik az a trend ami eddig volt.
2012. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
73%

az hogy kacsa

vagy kamu a fidesz 33% vagy tényleg ilyen hülye a magyar

2012. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

LMP, talán az MSZP, a 4k, és még talán egy két párttá

4K- t nem is mérik mert az 1%ot sem érné el.. gondolkozzunk már!

2012. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
35%

A jobbikot mindig lepontozzák a kkutatók.

Ez elégkiélezet versen,m egéri mégegyet belerúgni a porban fekvö magyarokba, hátha eg utolsót kaszálhat még rajtunk az egyik cég ("párt").

2012. júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%
Az lehet, hogy most nincs számottevő támogatottsága. De vagy ez, vagy a jobbik. Ha jobbik akkor pedig polgárháború, értelmetlen küzdelem az EU különböző szervezeteivel, és gazdasági összeomlás várható. Én csak reménykedek.
2012. júl. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Pro Patria ***** válasza:
51%

Jobban szeretem egyszerre több közvéleménykutatás eredményét összevetni, mert egy-egy felmérés között 4-5% különbség is szokott lenni, ami nagy.

Készült már az Ipsos-én kívül másnak is az elmúlt napokban? Századvég, Mandiner, Nézőpont?

2012. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
56%

"Tavaly nyáron az utolsó nyolc évben először a 100 emberből a Szonda szerint csak 18 mondta, hogy ránk fog szavazni. Tavaly nyáron, gyerekek! Egy évvel később nyertünk."

Gyurcsány mondta ezeket.

Ennyi erővel a Fidesznek még 2/3ra is van esélye.

2012. júl. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Igen, végig a Fidesz vezetett a 2006-os választás előtt. Azután elkezdett a Fidesz kampányolni. A rosszabbul élünk mint 4 éve, szingli hordákkal és hasonló dolgokkal folyamatosan esett a népszerűsége, amire még a miniszterelnöki vita is rátett egy lapáttal. Ezért veszítették el azt a választást. Nem hiába nem volt miniszterelnöki vita 2010-ben.
2012. júl. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!