Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért útálják a magyar emberek...

Miért útálják a magyar emberek a franciákat?

Figyelt kérdés
Énnagyon kedvelem a franciákat. Jean-Michel Jarre a kedvenc zenészem és a kúltúra egyéb területein is értékesnek tartom a munkájukat. Egyik ismerősöm azt mondta hogy a rendes magyar ember útálja őket, de nagyban hallgatott az okoról, miért ?
2012. júl. 20. 02:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Bocsi a sok elgepelesert de nagyon felhuzott.Link a cikhez: [link]
2012. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Itt a link meegyszer mert nem mukodik az elobbi :


[link]


Tajekoztatast kernek kerlek szepen mert nem Eu tag ugy latszik a dragalatos akkor meg hogy kerulte el az Unio figyelmet eddig is.....Csaktan nem ekes bizonyiteka a trianoni diktatum jogtalansaganak???????

Akkor tenni kene ellene valamit mert europa urai azaz tehetnenek ha meg megsem ezaltal egyetertenek a nep szinten hisz ok valaszak a kedves politikusaikat legalabbis a magyarsagot hasonloan iteletek...


Az meg mar hab a tortan hogy 2006-ban az olahok Nagyvaradon leromboltak a muemlek temetonket ahol Szent Laszlo sirja is volt ha jol tudom...parkot csinalva belole mert csipte a csipajukat hogy az "osi dak foldon" nincs csak magyar sir......az unioet meg szinten azert nem is vitatta "jogosagat"...a kedves franciak ugye.....:)))) Ha valaki lepontozza a valaszom tiszteljen meg hogy bebizonyitja nem iaz amit fentebb irtam.....igy jogtalan az utalatom.

2012. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
50%

Franciaország a Grand Orient szabadkőműves páholy fészke, a legtöbb rossz, ami Magyarországot érintette a történelem folyamán, onnan indult ki. És igen, rokonszenvesebbek nekünk a németek.


Hogyan is lehetne egy olyan nép rokonszenves, amelynek csőcseléke kivégezte a királyát.


Amúgy a franciákat én sem bírom, de rokonszenvezek a gallok leszármazottaival, pl. ilyen Gerard Depardieu

és a bretonokkal, akik nem franciák és a gascogne-iakkal, ilyen volt pl. D'Artagnan és társai, ők sem voltak franciák.

2012. szept. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"Hogyan is lehetne egy olyan nép rokonszenves, amelynek csőcseléke kivégezte a királyát."


Én meg tudom érteni őket. A királyok sem kegyelmeztek, azokkal szemben akik ellenük fordultak. Ha szabadon engedték volna őket, akkor pedig európai hadakkal vették volna vissza a hatalmat. Jól tették, hogy megszabadultak a királyoktól, akik a népen élősködtek, valamint az egyház hatalmát is megnyirbálták. Élenjáró gondolatok tettek voltak. Egyedül az nem tetszik, ami utána következett. Sikerült ráébreszteni a többi uralkodót, hogy nem sérthetetlenek ők sem.

2012. szept. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Trianon, onnan ered a liberalizmus, sznobok, gőgösek. Nagyjából ezért.
2012. szept. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"Jól tették, hogy megszabadultak a királyoktól, akik a népen élősködtek,"

Jól működött nálad a materialista agymosás, látszik, hogy kommunista tankönyvből tanultad a történelmet.

Én meg azt mondom : Éljen a király, vesszenek a forradalmárok !

2012. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!