Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért útálják a magyar emberek...

Miért útálják a magyar emberek a franciákat?

Figyelt kérdés
Énnagyon kedvelem a franciákat. Jean-Michel Jarre a kedvenc zenészem és a kúltúra egyéb területein is értékesnek tartom a munkájukat. Egyik ismerősöm azt mondta hogy a rendes magyar ember útálja őket, de nagyban hallgatott az okoról, miért ?
2012. júl. 20. 02:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
76%

Trianonért? Miért csak ők írták alá? USA vagy Anglia még véletlenül sem ugye? Azért utálni kollektíven egy népet meg tudatlanság, mert ott írták alá a békét. Ilyen alapon miért várjuk el, hogy minket ne utáljanak a mai napig, ha mi is ezt tesszük?

Egyébként mi a franc köze van egy mai francia embernek a 90 évvel ezelőtti szerződéshez? Nagyon beszűkült gondolkodású emberek élnek még mindig. Nekem nagyon pozitív véleményem van személyes tapasztalat alapján róluk. Aki utálja őket menjen el hozzájuk és ismerkedjen franciákkal, ha azután is utálja őket, akkor rendben.

2012. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
61%
En nem utalom öket de kifejezetten nem szeretem öket.Nem szeretem a nyelvüket es azt,hogy bekepzeltek meg ez a Trianon dolog is bosszant valahogy.En inkabb nemet parti vagyok :) De ha valaki a franciakat szereti akkor szeresse.
2012. júl. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
2012. júl. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
54%
Nem csak mi utáljuk őket a legtöbb nemzet is. És nem csak Trianon miatt hanem a történelemben tanúsított viselkedésük miatt is.
2012. júl. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
51%
Ma már Európa nem az utálkozásról szól, akármennyire fáj ez egyeseknek. Mi a francért kellene utálkozni azok miatt a dolgok miatt amik több száz éve történtek. Akkor ők is utáljanak minket, mert feldúltuk fél Európát és kiraboltuk? Vagy mert Hitler mellett álltunk?
2012. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
46%
Aki utálja őket ismer akár egyet is vagy csak a begyöpesedett és tanulatlan gondolkodás vezérli?
2012. júl. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
18%
A hősök örökké élnek! a gyávák örökké menekülnek!
2012. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Azért mert az a Vihy éppen francia volt, ezért felesleges útálni őket. Milyen hülyeség ez.
2012. júl. 20. 23:58
 19/26 anonim ***** válasza:
39%

" Azért utálni kollektíven egy népet meg tudatlanság..."


Rátapintottál a franciákat gyűlölők személyiségére.

Hidd el nem a több diplomás, külföldön tanult emberek közül kerülnek ki :DDD

2012. júl. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
60%

Hat utolso en diplomas vagyok megis utalom oket mint a szar es nem csak Trianonert hanem a mostani viselkedesukert.Romaniaban metehettek hogy mayar iskolakat vettek el az egyhaztol kozben az Unio azt mondja hogy nem tehet semmit mert az birosagi ugy (szemben Timosenko perenel uvoltottek mint a sakal hogy nem helyes az meg veletlenul sem volt Ukrana belugye) . A Benes dekretumokat meg epp most vedi AzEuropai Bizotsag hogy nem tehetnek semmitmert nem serti az Unios jogokat vilagositsatok fel hol lehet komplekt nemzeteket kolektiv bunossegel sujtani az Eu-ban jelelgeg es utanna gondolkozzatok el miert utalom kolektive a franciakat:))) valamint kepzelejtek az Europai Egyezmeny mely szerit felul lehetne biralni nem mervado mert a Benes dekretumok UTN szuletett......Ertem en csak azt nem miert iteltek el Hitlert hisz a Nurberg per vadpontjai a hitleri nemetorszag UTAN ott letre ergo nem mertvado......


Na gondolom latjatok miert utalom oket a szemrebbenes nelkuli hazusagaik es hamisitasaik miatt.De tudod a francia nyelv is a latinbol fejlodott ujroman nyelv ami inoeuropai azaz Indiaol szarmazott aztan meg tudjuk mely diocs nep szarmazik onnak az amelyet oly nay zeretettel toloncol haza a francia pedig a sajat fajtaja hisz az is indoeuropai...:))))

2012. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!