Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért útálják a magyar emberek...

Miért útálják a magyar emberek a franciákat?

Figyelt kérdés
Énnagyon kedvelem a franciákat. Jean-Michel Jarre a kedvenc zenészem és a kúltúra egyéb területein is értékesnek tartom a munkájukat. Egyik ismerősöm azt mondta hogy a rendes magyar ember útálja őket, de nagyban hallgatott az okoról, miért ?
2012. júl. 20. 02:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ez baromság. Ez csak az ismerősöd egyéni véleménye volt, talán irigy, hogy az élet igencsak sok területén nemzetközileg az élmezőnyben vannak. Nekem sincs semmi bajom velük, sőt!


Ja, egy indok eszembe jutott: "a rendes magyar", azaz az átlag magyar ritka egy irigy népség. Sajnos.

2012. júl. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%
Nacionalista, elvakult körökben illik őket utáni, még akkor is, ha a szimpla francia proli semmit nem tehet Trianonról. Egyébként sok francia azt sem tudja merre van az ország. Ja és én is bírom a franciákat.
2012. júl. 20. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
Én még sosem utáltam a franciákat.
2012. júl. 20. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
Még én sem utáltam a franciákat..
2012. júl. 20. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%

Minden bizonnyal Trianonért.

A zsidókat is sokan utálják, miközben csodálják Einsteint, örömmel hallgatják Morricone zenéjét, büszkék a Nobel díjasokra. Szeretik össze keverni a szezont a fazonnal.

Az ember már csak ilyen.

2012. júl. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%

Az utálja őket aki szélsőjobbos, trianonozó stb!

Nem akarom nagyon lefikázni a barátodat de ha szerinte minden "rendes" magyar embernek utálnia kellene őket akkor az emberek többsége nem rendes...


Egyébként ezért van lejáratva nálunk a magyarnak lenni érzés mert a nagy magyarkodók meghatározták a "feltételeit" és abba beletartozik szinte az egész világ utálása és a fél világ kollektív bűnössé tétele minden múltbeli és jövőbeli rosszért! Valamint aki a kismillió feltétel közül valamit nem tart be az hazaáruló lesz!


Gondolom a barátod jobbikos. Oda gyűlnek az ilyenek...

2012. júl. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sincs semmi bajom a franciákkal, sőt! Kitűnő a konyhájuk, a humoruk, a kultúrájuk és a divatjuk. A környezetemben sem utálják, sőt, többen tanulják a nyelvet és ösztöndíjjal szeretnének ott tanulni egy-egy félévet.
2012. júl. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
31%
Trianon.
2012. júl. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%
07:52-es vagyok. Most ezt miért kellett lepontozni? Mert nincs bajom velük? Mert ismerek olyanokat, akik Erasmus-szal oda készülnek? Trianonhoz a poitiers-i dolgozó Jean-Pierre-nek vajmi kevés köze van.
2012. júl. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
44%

Trianonért.

Nekem is sok, rengetek ismerősöm utálja őket.

2012. júl. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!