Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hoffmann Rózsát miért nem...

Hoffmann Rózsát miért nem távolítják már el?

Figyelt kérdés

Nem értem.

Hajmeresztően idióta és korszerűtlen ötletei és elgondolásai vannak, még a Fidesz-nek sem tetszik, meg az egyetemeknek/iskoláknak sem.

De amint elutasítják az egyik javaslatát, már jön is a következő, ami még rosszabb, mint az előző.

Nem ért a munkájához, nem ért az oktatáshoz, hiába tanár, lesajnálja a bölcsészeket, meg aki vért izzad a nyelvvizsgáért, miközben neki is csak bölcsészdiplomája van.

Nem tud angolul egy szót sem, de pocskondiázza azokat akik nyelvvizsgázni akarnak belőle, mert "az angol milyen könnyű".


Diáktüntetéseket le se sz*rja, nem érdekli hogy tönkreteszi az oktatást, nem érdekli, hogy az iskolák 99%-ának nem tetszenek az intézkedései.

Tetteivel csak a diákokat üldözi el az országból. Én többet értek a munkájához, pedig közgazdásznak tanulok....


Mikor távolítják már el ezt az őskonzervatív, elavult elveket valló, idióta ötleteket hozó némbert??

Miért nem váltják le?? Mire jók az intézkedései?


NEM provokációnak szánom, de komolyan nem értem mit akar ezekkel a hülyeségekkel elérni....


2012. júl. 18. 12:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Már az újságban is olvastam, hogy a háború előtt is elavultnak számítottak ezek az ötletek, amiket most próbál bevezetni....mire jó ez??
2012. júl. 18. 12:43
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, én kegyetlenül utálom. Egyszer már le akart magától mondani de OV nem engedte...:S
2012. júl. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kellett egy arc Orbánnak, akit lehet helyette utálni. Mindenki tudja, hogy az oktatási törvényeket nem Hoffmann találta ki, hanem Orbán Viktor személyesen, az arányszámokat is ő állapította meg stb (még a Magyar Nemzet és egyéb fideszes lapok is megírták ezt, nem kamu)
2012. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest Hoffmann talált ki rengeteg hülyeséget, amit még Orbán is elutasított...nehéz lenne elképzelni, hogy Orbán kitalál valami javaslatot, amit elutasít....
2012. júl. 18. 12:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán mert nincs (!) nála jobb szakember az egész kormányban. Elég nagy szegénységi bizonyítvány a kormány részéről.
2012. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"jó szakember"


jó vicc...

2012. júl. 18. 13:03
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ahhoz képest Hoffmann talált ki rengeteg hülyeséget, amit még Orbán is elutasított...nehéz lenne elképzelni, hogy Orbán kitalál valami javaslatot, amit elutasít...."


Miért olyan nehéz elhinni, hogy odaállít valaki maga elé, akit lehet ütni? Jól megfizetik érte Hoffmannt, hogy vállalja a megaláztatást és közgyűlöletet Orbán helyett. És a végén mindig kiderül, hogy nem is Orbán Viktor a hibás, ő semmiről nem tehet, Hoffmann a hibás, Matolcsy a hibás, Schmitt a hibás, Orbán szent és sérthetetlen.

2012. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert ő képviseli a legjobban azt, amit Orbán az oktatásból ki akar hozni.
2012. júl. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!