Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na mit szólsz? Jó helyre...

Na mit szólsz? Jó helyre került az adóként fizetett pénzed?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=pvx8ODo4bHE&feature=player_em..


Érdemes végig nézni és meghallgatni a sok "illusztris" vendég által mondottakat.



2012. júl. 17. 17:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
25%
Ehhez az idétlen ugráláshoz,meg a gyerekgyártáshoz értenek,máshoz nem igen.Ja, meg a segélykérő ívek kitöltéséhez.Szépreményű Magyarország.
2012. júl. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Azt hiszem bevallom kezdem irigyelni a romák összetartását. A romák összetartanak mert van annyi eszük, és felfogták attól lesznek erősebbek... Mi magyarok csak itt szóban,a fórumokon, szidjuk őket - de ahhoz már már nincs elég bátorságunk és eszünk, hogy cselekedni is kell... Amíg a magyar-magyar ellen van semmi nem fog változni, csak még rosszabb lesz. Birka magyar annyi eszünk sincs, hogy ezt felfogjuk...
2012. júl. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Ahogy a magyar társadalom jó része nem fizet adót és járulékokat, és szinte így vagy úgy csal adót mindenki."


Linkelj videókat hátrányos helyzetű magyarokról ahogy whisky-t vedelve, arannyal a nyakukban, okostelefonnal vergődnek állami pénzből bálokon.

2012. júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 tetro ***** válasza:
Whisky vedelés milyen összefüggésben áll az adófizetési morállal pontosan?
2012. júl. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Pontosan hány videót tudsz mutatni, amelyben hátrányos helyzetű magyarok whisky-t vedelve, arannyal a nyakukban, okostelefonnal vergődnek állami pénzből?
2012. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 tetro ***** válasza:

Akkor megismétlem:

Whisky vedelés milyen összefüggésben áll az adófizetési morállal pontosan?

Mert én azt mondtam, hogy Magyarországon a többség nem szeret normálisan adózni. Nem értem hogy jön ehhez a whiskey vedelés, légyszi mond el.

2012. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Pontosan olyan összefüggésben áll, hogy a cigánynak alanyi jogon jár, csak azért, mert cigány, másoknak meg nem. Az adózás kérdése persze őket nem érinti, nyilván nincs miből adózzon az, akinek nincs keresete.
2012. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 tetro ***** válasza:
Nem egészen értem amit írsz. Azt látom, hogy a kedvenc szavad a pontosan, de mi jár a cigányoknak alanyi jogon? A whiskey? Meg továbbra se értem, az hogy a cigányok whiskeyt isznak hogy kapcsolódik a magyar adózási morálhoz. Vagy a tény hogy nincsenek a magyarokról whiskey ivós videók az miben cáfolja a kijelentésem, hogy a többség itthon nem szeret adót fizetni. De tudod mit? Úgy van ahogy mondod :)
2012. júl. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha több százmilliót költenek belőle arra, hogy parazitális életmódot folytató egyéneknek bált szervezzenek (akik, mint ahogy a mellékelt ábra mutatja, olyan szinten hátrányos helyzetűek, hogy tele vannak arannyal, isszák a piát és szívják a cigit), akkor nem, csakugyan rossz az adózási morál.
2012. júl. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!