Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na mit szólsz? Jó helyre...

Na mit szólsz? Jó helyre került az adóként fizetett pénzed?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=pvx8ODo4bHE&feature=player_em..


Érdemes végig nézni és meghallgatni a sok "illusztris" vendég által mondottakat.



2012. júl. 17. 17:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%
Nem irigylem az indexes újságírót. Sugárban hányás nélkül nem bírtam volna ki az estét.
2012. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 tetro ***** válasza:
83%
Szerintem az indexesek nem isznak alkoholt miközben dolgoznak. Legalábbis biztos nem hányásig.
2012. júl. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%
Nem kell ahhoz alkohol, elég ha ezekre ránézek.
2012. júl. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem is alkoholra gondolt,pusztán a közegre.
2012. júl. 17. 17:44
 5/19 tetro ***** válasza:
76%
Ha te más emberek látványától hányni kezdesz, akkor olyan súlyos mentális problémáidnak lehetnek, amivel jobb lenne ha orvoshoz fordulsz. Így azért ha monitoron keresztül látsz másokat, akkor nem kell hánynod ugye?
2012. júl. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
5%
Dehogynem. Most, hogy láttam, milyen borzalmasan hátrányos helyzetben élnek szegény cigányok (hiszen csontsovány mind, kenyérre és vízre sem telik, nemhogy whisky-re, mobiltelefonra, cigarettára, ékszerekre), és hallhattam, hogy ennek ellenére milyen gyönyörű, szívmelengető muzsikára táncolnak, menten hányingerem lett a magyaroktól, amiért nem adják át nekik önként az összes pénzüket azonnali jelleggel.
2012. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Azt ugye tudjátok, hogy nem minden cigány van ugyan olyan vagyoni helyzetben?

Pont ahogy a magyarok se.


Vagy nem is értem az egész, lehet csak irigyek vagytok, mert nekik vannak szokásaik, és többnyire összetartanak?

2012. júl. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Azért ha ebben a bálban egy kicsit megvizsgálnád a résztvevőket,akkor hamar rájönnél,hogy több mint a fele ült már börtönbe.90%-uk meg az életben nem fizetett adókat és járulékokat.
2012. júl. 17. 18:55
 9/19 tetro ***** válasza:
37%
Ahogy a magyar társadalom jó része nem fizet adót és járulékokat, és szinte így vagy úgy csal adót mindenki.
2012. júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ügyes válasz.Jár a csoki.Viszont ha mindezt kivetíted az összlétszámra,akkor kapsz ijesztő adatot.Mert amíg a bűnözés a magyarok körében jó ha húsz százalékot tesz ki,addig a cigányoknál ez 80-90%-ék.Ez azért elég ijesztő,nem?!
2012. júl. 17. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!