Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 24 ezer "rokkant" bukja a...

24 ezer "rokkant" bukja a nyugdíjat, mennyi kamu lehet még a 200 ezerből?

Figyelt kérdés
Szerintem még legalább 2-3x ennyi úgy vette meg. (Tisztelet persze a kivételnek)!!!
2012. júl. 11. 14:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
2012. júl. 11. 18:55
 12/13 anonim ***** válasza:

15:42!

"amikor egészséges emberek nem találnak munkát akkor majd szerinted rokkantak fognak?"


Másról beszélünk. Én azt mondom, hogy ezzel van olyan munka, amit el tudna végezni. Te azt, hogy a jelen gazdasági helyzetben nehezen fog elhelyezkedni. A kettő nem mond ellent egymásnak.


De hogy értsd, pontosan mi is az én problémám ezzel:

Te teljesen egészséges vagy. Nekem van valamilyen problémám, ezért nem emelhetek - bizonyos állások ki vannak lőve, de bármilyen szellemi munkát elvégezhetek. Na, most ahelyett, hogy én elkezdenék szellemi állásokat keresni (amit még esetleg jobban el is tudnék nálad végezni), én azt mondom, hogy inkább elmegyek nyugdíjba, tartsál el engem. Gondolom, ez neked sem tetszik.

És ettől én még beteg vagyok, sajnálatos, és bizonyos munkákra képtelen - de bizonyosakra viszont képes!

2012. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
42 éves barátom 16 évvel ezelőtt csontrák miatt elvesztette a jobb lábát . A februári előzetes felmérésen megállapították,hogy emiatt csak 36 %-ban rokkant,tehát mehet vissza dolgozni .Gratulálok annak az emberutánzatnak,aki egy féllábú embertől elveszi a rokkantnyugdíját !!
2012. júl. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!