Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ekkora a zsidók befolyás...

Miért ekkora a zsidók befolyása ebben az országban, mikor az arányuk töredéke az ország népességének?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 21:23
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 Andizsuzsi ***** válasza:
82%

Utolsó!

És azért kell őket utálni, mert "eleve olyan családba születnek, ahol elvárják tőlük", hogy tanuljanak?

2012. jún. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
92%

Mondtam egy szóval is hogy utálom őket? Vagy ha megpróbálom cáfolni a kommented, akkor már egyből antiszemita vagyok? Én az "utálom" és "gyűlölöm" szót már rég töröltem a szótáramból! Senkit sem utálok, még azokat se, akik tönkre teszik az országot. Én csak nemes egyszerűséggel megpróbálom őket megérteni. Mivel ha nem ilyen lenne a világ, mint amilyen most, akkor valószínűleg ők sem lennének ilyenek. Én minden embertársamnak megbocsájtok, akár mit is tett, mivel minden embert a testvéremnek tartok. Mivel egy őstől származunk.

A másik meg az, hogy a gyűlölködés csak leszívja az ember energiáit!

2012. jún. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
73%

Előző vagyok


Még annyi, hogy Jobbikos létemre még a halálbüntetést sem támogatom. Sőt! Még a börtönöket sem tartom jó dolognak! Mivel az ember eltorzult pszichéjét gyógyítani kell, nem elzárni egy olyan helyre, ahol még jobban károsodik!

2012. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 Andizsuzsi ***** válasza:
93%

Mondtam én, hogy antiszemita vagy?


Én csak nem értem, hogy miért kell nekünk, magyaroknak mindig másban keresni a hibár olyan dolgokért, amit mi cseszünk el. Gondolok itt az előző kormányokra -egyik sem jobb a másiknal-, mutogatni a zsidókra, cigányokra, EU-ra, IMF-re, mindenre és mindenkire, miközben az általunk megválasztott kormányok sorra hozzák a szarabbnál szarabb döntéseket.

Természetesen a zsidó tőkének nagy befolyása van mind a magyar, mind a nemzetközi pénzpiacra, de ez nem kellene, hogy a vesztünket okozza, azt kellene már megérteni, hogy egy befeketetőnek sem, sem az EU-nak, sem az IMF-nek nem az a célja, hogy az ország csődbe menjen, hanem hogy jól működjön és szépen "tejeljen".

Bocs utolsó, nem személy szerint neked szántam a kirohanásomat.

2012. jún. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
72%

Tényleg, kik azok a zsidók, akiknek ilyen mértékű befolyásuk van az országban? Ha jól tudom zsidónak születnie kell az embernek. Vagy esetleg ha valakinek sok pénze van, akkor már az is zsidóvá válik a pénze miatt? Az a 150 ezer zsidó mind a gazdasági elit tagja? Mondjuk az is, akik közülük karmester vagy egyéb művészi pályán van? Vagy azok, akik a bankoknál dolgoznak, azok is mind zsidók? Csányi is? Vagy őt a pénze tette azzá, esetleg a zsidók bérence? Kik azok a zsidók?

Nehéz helyzetben van az ország, persze könnyű a bajokat ráfogni egy-egy népcsoportra. Kit érdekel volt-e holokauszt vagy sem? Én nem szoktam megemlékezni. Vagy arra hivatkozva a zsidók gazdasági előnyre tesznek szert? És mi volt előtte? Mire hivatkoztak a századforduló egyszerű zsidó kereskedői, akik szorgalmasan sütögették a saját pecsenyéjüket, vállalva mindenféle üzleti kockázatot?

2012. jún. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
31%

"azt

kellene már megérteni, hogy egy

befeketetőnek sem, sem az EU-

nak, sem az IMF-nek nem az a

célja, hogy az ország csődbe

menjen, hanem hogy jól

működjön és szépen "tejeljen""


Te valami álomvilágban élhetsz!

2012. jún. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:

Kérdező miért mekkora?


Amúgy is tudtommal egy viszonylag fejlett ország vagyunk ahol már sem faji, sem egyéb megkülönböztetés nem létezik!


Buj el a rasszista fejeddel, egy dolog utálni valakit tettért na de már csak pusztán azért mert zsidó? Hát ne is haragudj már meg...

2012. jún. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 Andizsuzsi ***** válasza:
71%

"Te valami álomvilágban élhetsz!"


Miért is? Szerinted a fentieknek miért jó egy gazdasági romhalmaz? Mit profitálnak pl. Görögországból? Ha neked van pénzed, amit befektetsz egy vállalkozásba, nem azt várod, hogy az fialjon? Ha kölcsön adsz valakinek, nem azt várod, hogy azt visszakapd?

2012. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
Ha nektek a gazdasági körök ténykedésével van bajotok, akkor miért nem azt mondjátok? Miért zsidóztok? Minden gazdag ember zsidó vagy mifene?
2012. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
84%

Magyarországon az antiszemitizmus csak szavakban merül ki. Különösen nem jellemző az egész társadalomra. Nincsenek példák zsidók bántalmazására (bár jelképeik, síremlékeik meggyalázása mélyen elítélendő), sőt még az egyenlő esélyek tere sem sérül. Senkit nem ér hátrányosan, ha zsidó származású, senkit ezért nem üldöznek, bántanak. Pusztán abban nyilvánul meg, hogy a nem zsidó magyarok nehezményezik, hogy korlátozzák véleménynyilvánítási szabadságukat (pl. a holokauszt-tagadás büntetése), s hátrány éri őket, ha bírálni merik a zsidóság egy kis részét ill. Izrael politikáját, s abban is tetten érhető a zsidóellenesség, hogy a nem zsidó magyarok sérelmezik, hogy a fontos pozíciókba létszámarányt tekintve több zsidó származású kerül, mint magyar.

Csakhogy a cionista zsidók odáig szemtelenedtek, hogy bármilyen – zsidókat érintő – kritikát antiszemitának minősítenek, ha az származását tekintve zsidó embert ér, pláne, ha Izrael államról van szó. Nem csak megbélyegzik bírálóikat, de a holokausztra való örökös hivatkozással büntetést követelnek a bírálókra! Ez természetes ellenszenvet szül.

2012. jún. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!