Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na most erről mi a véleményete...

Na most erről mi a véleményetek? Budapest név után adózni. Aki használja a budapest nevet, adózzon!

Figyelt kérdés
Jó hogy már annak nem kell adót fizetnie aki azt mondja magáról, hogy magyar. Eljutottam arra a szintre, hogy letagadjam hogy magyar vagyok. SZÉGYELEM. SZÁNALOM!!!!!!!!!!! ITT A LINK [link]

2012. jún. 18. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Mi köze van a pártoknak a magyarságodhoz? Ha így állsz hozzá, sosem voltál az.
2012. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Veszélyes gyakorlatot indítana el. Ezek után majd más városok is kitalálják, majd a megyék, falvak stb. is. És mindenki plusz adót fizet, aki XY-i... de fizet majd a csabai kolbász, a borsodi sör, a szegedi halászlé, a sült debreceni is... szép is ez.
2012. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Bárki bármilyen adót vezet be,annak mindig ellenállás lesz a hatása. Bezzeg ha az átlag magyar fogyasztót terhelő adót vezetne be a főváros,akkor jönne a duzzogás, hogy miért nem mást adóztat meg? Most megadóztat néhány vállalkozást,erre meg belekötnek az adótárgyba.
2012. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nevetséges és szánalmas.

Mint kb. minden, amit csinálnak...

2012. jún. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez gondolom, csak a bevezető, a szokásos puhítás, mit szól a birkanép?Sejtem, hogy hamarosan jön majd a név adó.Fizethetünk azért is, mert nevünk van, vagy leszünk anonymusok.

Tényleg szánalom...

Mit lehet tenni?Majd eltűnnek a polcokról a Budapestet ábrázoló csecsebecsék, a turisták majd vesznek helyette mást.

2012. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem néztem meg a videót, de eddig is kellett fizetni akkor, ha a Budapest nevet használtad valamilyen rendezvény nevében.
2012. jún. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én igen gyakran használom Bp. nevét, főleg azt, ami ott virít minden egyes bankjegyen, ha nem bankkártyával fizetek...

Na jól van, megyek inkább zenét hallgatni, mondjuk a Főváros Nevét Viselő Bár együtteséét.

2012. jún. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a Főváros Bankban dolgozom :)
2012. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!