Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van egy boltom és miért nem...

Nem dávid kérdése:

Van egy boltom és miért nem tehetem meg hogy romákat beengedjek?

Figyelt kérdés
sajnos szétlopják a boltot és így nem fog sokáig menni.
2012. jún. 22. 20:42
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:
Amugy meg az a durva többségük nem is alapvető élelmiszereket lop (megélhetési bűnözés) hanem italt, dohányt, mosóport meg ilyeneket.
2012. jún. 22. 22:44
 32/63 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg még olyan táblát is kitehetsz, hogy rendőrségre bekötött riasztó van benn, vagy ilyesmi... az a baj, hogy ezek egyszerűen nem értenek semmiből, nem számít nekik, hogy a másik megdolgozik valamiért, akkor is ellopják. Persze, van köztük normális is, de nem értem, miért tiltakoznak az ellen, hogy a többségük lop, amikor ilyen nyilvánvalóan is csinálják.

(Az innen Kanadába menekült romák is elvitték onnan a rézkábelt, a kanadaiak csak néztek :D Amatőrök.)

2012. jún. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
86%
Kedves biztonságiőr barátom áruházláncban dolgozik(nem tesco, ilyesmi). Ő akárhányszor meglát egy cigót, megmutatja neki az ajtót: magánterületre nem vagy köteles beengedni!
2012. jún. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem jogodban áll a saját üzletedben azt kiszolgálni/beengedni akit akarsz.Ezért nem büntethetnek meg.Ha meg mégis feljelentenének védekezhetsz azzal,hogy az egész árukészletedet már széthordták,a hatóságok meg a jegyzőkönyvek írásán kívül mást nem nagyon tesznek.Kérd meg őket,hogy mutassák meg azt a törvényt,mely téged erre kötelezhetne.
2012. jún. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem tegyél ki egy igazi, és több kamu műanyag kamerát, és mond meg a tetveseknek, hogy fel van véve a pofájuk, és ez a rendszer a rendőrséghez egyenesen be van kötve. Tudom is én, kamuzz minél nagyobbat.


Tudni kell, a cigányok rém hülyék, és félősek. Iszonyatosan félnek a megtorlástól, a fájdalomtól, mindentől. Talán pont ez a félelem fokozza annyira bennük az agressziót. Na szóval, mivel ostobák, műveletlenek, gyakran analfabéták is, bármit bevesznek.


A cigányos tábla jó lenne, de talán fogalmazd úgy, hogy ne lopjatok cigányok, vagy tudom is én. Azelempé lehet már holnap a nyakadba lesz a híradó stábbal együtt, de na és. Jogilag ez nem ütközik semmibe. Közfelháborodást kelt, mondják ők, de senki se háborodik fel igazából, csak szeretnék, hogy így legyen.


U.i.: Liberális patkányok, ez is a ti művetek, tűnjetek a pokolba!!

2012. jún. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
100%

"Ösztönök vezérlik, azért lop mert a táplálkozás ösztönének engedelmeskedik,"

Ez így nem fedi a valóságot, az is lop amelyik nem éhes és tele van pénzzel. A lopás, a csalás a vérükben van.


Próbáld meg, hogy csak egyesével engeded be őket a boltodba. Írd ki az ajtóra, hogy belépés csak egyesével. Kérem itt várakozzon. Zárd az ajtót előttük is és ha bejött egy mögötte is. Tudom, nem lesz egyszerű, de talán ha kellően erélyesen és magabiztosan lépsz fel sikerülni fog. A magyarok meg fogják érteni.

2012. jún. 23. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
70%
36 ezzel az a gond, hogy a magyaroknak néha el kell menniük dolgozni is, mivel ők a fent már vázolt emberi faj a munkára való képességével is rendelkeznek. És nem feltétlenül fognak örülni annak, hogy az ajtó előtt kell várakozniuk míg a cigányt a boltban kiszolgálják, és emiatt netán elkésnek.
2012. jún. 23. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 carlpage ***** válasza:
70%
Szerintem vedd fel a kuruc.info-val a kapcsolatot, aztán lehet egy-két önkéntes ott fog majd járőrözni az üzleted előtt.
2012. jún. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 Sz1u ***** válasza:

Jól látható(!) helyeken kamerázd be (nem igaz, hogy nem bizonyíték, ha már közben el is távoztak a tettesek a helyszínről), ill. tükrözd be (pl. akár tükörplafon is lehet) az üzlethelyiséged.


Egyébként jó lenne tudni, hogy milyen boltod van, hogy tudjunk tippeket mondani.


Ha vannak alkalmazottaid, akkor egyet állíts rá azonnal (akár civilben is) az ominózus társaságra.

Ha nincsenek alkalmazottaid, akkor a rokonokat, barátokat, ismerősöket, törzsvásárlókat kérd meg, hogy amíg a vészhelyzet végleg el nem tűnik, akkor addig legyenek (ha tudnak) készenlétben lenni pl. egy apró telefonos megcsörgetésre (mondjuk gyorshívó gombbal).

2012. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj rám kérdező a megoldás egyszerű alakítsd át a boltod kiszolgáló rendszerűvé csinálsz egy pultot és amit kérnek azt a pulton belül összegyűjtöd kifizetteted velük és ezután átadod nekik az árut egy kicsit strapás ez de meglátod hogy ez az egyetlen jó megoldás hogy senki se tudjon tőled lopni.Sok sikert a kisbolthoz.
2012. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!