Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van egy boltom és miért nem...

Nem dávid kérdése:

Van egy boltom és miért nem tehetem meg hogy romákat beengedjek?

Figyelt kérdés
sajnos szétlopják a boltot és így nem fog sokáig menni.
2012. jún. 22. 20:42
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
82%
Egyet tehetsz, beszélj a vajdával, hogy fenyítse meg őket.Vagy ha bemegy egy cigó, minden lépését figyeled. Járj a sarkában. A magyar vásárlóid meg fogják érteni, ha várniuk kell.
2012. jún. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
64%

Mért ne tehetnéd meg? Ma is van olyan bolt ahol tábla van az ajtón, hogy "Kutyáknak és cigányoknak tilos!"


Én meg dolgoztam is olyan sörözőben kidobóként ahová cigányt a legszigorúbban tilos volt beengedni.

2012. jún. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
71%
Úgy kell, mint Szlovákiában, látták hogy jövünk kocsival magyarok, bezárták a boltot, mikor elmentünk kinyotották:P na jó nem, szerintem is vmi kamerás megoldás kell ide
2012. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 A kérdező kommentje:

"Mért ne tehetnéd meg? Ma is van olyan bolt ahol tábla van az ajtón, hogy "Kutyáknak és cigányoknak tilos!"


Én meg dolgoztam is olyan sörözőben kidobóként ahová cigányt a legszigorúbban tilos volt beengedni."


Lehet ez lesz csak nem tudom félek hogy rámtámadnak valami jogvédő szervek vagy valamilyen állami szerv..

2012. jún. 22. 21:30
 15/63 anonim ***** válasza:
75%

"De miért nem

enged ilyet a magyar jog hogy a

saját tulajdonomba csak azt

engedjem be akit akarok?"


A beléptetőkaput engedi, és 2 biztonsági őr fizetéséből kijön.

2012. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 A kérdező kommentje:

"Úgy kell, mint Szlovákiában, látták hogy jövünk kocsival magyarok, bezárták a boltot, mikor elmentünk kinyotották:P na jó nem, szerintem is vmi kamerás megoldás kell ide"


De a kamera hiába veszi fel, feljelenti őket rendőr aztán jönnek vissza röhögve. Illetve van kamera de olyan amit nem figyelnek állandóan hanem utólag lehet visszanézni.

2012. jún. 22. 21:32
 17/63 anonim ***** válasza:
16%

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Tehát rengeteg helyre ma is tilos nekik belépni.

2012. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 A kérdező kommentje:

A beléptetőkaput engedi, és 2 biztonsági őr fizetéséből kijön.



oké de mindent sajnos így se lehet bevédeni.

2012. jún. 22. 21:33
 19/63 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen ha kiírnám hogy "cigoknak belépni tilos" akkor milyen törvényt sértenék?
2012. jún. 22. 21:34
 20/63 anonim ***** válasza:
13%

"Lehet ez lesz csak nem tudom félek hogy rámtámadnak valami jogvédő szervek vagy valamilyen állami szerv.."


Hát az mondjuk biztos, de akkor legfeljebb leveszed a táblát. Mások is így csinálják.

2012. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!