Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van egy boltom és miért nem...

Nem dávid kérdése:

Van egy boltom és miért nem tehetem meg hogy romákat beengedjek?

Figyelt kérdés
sajnos szétlopják a boltot és így nem fog sokáig menni.
2012. jún. 22. 20:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
59%
Alapvető emberi jogokat, a méltósághoz meg ilyenek. Tilos származás, bőrszín, nem , külső jegyek stb alapján diszkriminálni. De nyugi nem kötnének fel érte. Mások is kitiltják a cigányokat ha már másképp nem bírnak velük.
2012. jún. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 A kérdező kommentje:

Alapvető emberi jogokat, a méltósághoz meg ilyenek. Tilos származás, bőrszín, nem , külső jegyek stb alapján diszkriminálni. De nyugi nem kötnének fel érte. Mások is kitiltják a cigányokat ha már másképp nem bírnak velük.



De akkor legyen az is alapvető jog hogy ne lopjanak és viselkedjenek rendesen a boltba.

2012. jún. 22. 21:39
 23/63 anonim ***** válasza:
83%

Egyébként nem értem, emberi jogok miért illetik meg őket. Egyetlen alapfogalmat nem árt tisztázni:


AZ EMBER FOGALMA:

Az ember (latinul: Homo) társadalmi lény; közösen végzett munka, a tagolt beszéd és gondolkodás jellemzi.

Gondolom most már mindenki számára világos, hogy miért vitatható az emberi mivoltuk.

2012. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
74%
Az unsapiens cigányusz bár megtévesztően hasonlít a homo sapiensre, de sem közös munkavégzésre, sem gondolkodásra nem képes. Ösztönök vezérlik, azért lop mert a táplálkozás ösztönének engedelmeskedik, és ennél csak a fajfenntartási ösztön erősebb benne.
2012. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
80%
Nos, szerintem tégy ki egy táblát, hogy kutyáknak és egyéb állatoknak tilos a belépés. Ezt a törvény sem tiltja és ki is fejezted amit akartál. :)
2012. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
36%
Magánterületre azt engedsz be akit akarsz.
2012. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy az elrettentő lehet ha kiraksz egy figyelmeztetést és pár kamerát.
2012. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
94%

"Magánterületre azt engedsz be akit akarsz."


Én ebben nem vagyok biztos.

Azt hiszem, ez nyilvános magánterületnek számít.

2012. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 A kérdező kommentje:

Amúgy az elrettentő lehet ha kiraksz egy figyelmeztetést és pár kamerát.


Abszolult nem elrettentő. Az lenne az elrettentő ha megfelelő büntetést kapnának a hatóságoktól.

2012. jún. 22. 22:37
 30/63 anonim ***** válasza:
100%

Kitilthatod őket simán.

Van 1 kocsmáros ismerősöm ő is kitiltotta őket a kocsmából.Nem mehetnek be.

2012. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!