Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "félelmet keltő luftballon"?

"félelmet keltő luftballon"?

Figyelt kérdés

Tegnap teljesen ledöbbentem. Talán a Hír tv híradójában bemutatták Tomcatet (ugye nem kell bemutatni, hogy ki ő?), aki egy fekete színű luftballont fújt fel. Talán szemek is voltak a lufin. Úgy konferálták be, hogy félelmet keltő lufit fújtak a tüntetésen.

Mi a véleményetek erről? Mi jöhet még?


2009. júl. 5. 14:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

közös erővel a "gyűlöletlufik" ellen XD....

amúgy egy rossz vicc amit a babók és az "újmádzsáristák" csinálnak már az országban.....

2009. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%
Tomcat is az ország szégyene sajnos.
2009. júl. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én az "ország szégyenét" inkább aggatnám másokra. Talán azokra, akik már a lufitól is frászt kapnak.
2009. júl. 5. 14:39
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Lassan a saját árnyékunktól is meg kéne ijedni? Nevetséges, és Tomcatnél nagyobb szégyenfoltjai is vannak hazánknak, ha nagyon nevén akarom nevezni, akkor a jelenlegi parlamentünk, Győzike, Pákó, Mónika show és társaik...
2009. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Miért,mikor elvitték a jobbikos politikust?(direkt nem írok nevet) aki csak üldögélt?

Magyarországon már a parkban sem lehet békésen üldögélni - ha egyenruhában üldögélsz, annak sem szabadna bajnak lennie...HOL VAN ITT A SZÓLÁS SZABADSÁGA???Diktatúráknál ovlt ilyen helyzet.Teljesen fel vagyok háborodva :@

2009. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%
Elvittek politikust? Ja akinek olyan ijedt arca volt a képeken? Tele volt a nacija.
2009. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%

igaz ugyan, hogy a bombagyar.hu szerint "... látványos lenne, ha több száz ilyen lufi lebegne a tüntetők feje fölött, utalva a terrorvádak megalapozatlanságára."


szerintem azonban 500db fekete lufi nem kifejezetten megnyugtató látvány. és szerintem a céljuk is ez volt vele.

2009. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%
Azért kíváncsi lennék mit csinálna Macska Tamás barátunk, ha a Fidesz lenne kormányon. Elmenne szabadságra, vagy egésznap otthon ülne és unatkozna?
2009. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért az is szánalmas volt, amikor egy március 15-i rendezvényre nem engedtek be egy kisgyerekes családot egy cumisüveg miatt. Komolyan, én már semmi ilyenen nem lepődök meg.
2009. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Tehát akkor nagyjából egyetértünk azzal, hogy áldemokráciában élünk.

A Jobbik megerősödése egyenesen arányos a másik oldal növekvő gyűlöletével - mindennel szemben ami nemzetinek számít.

Egyébként szerintem be kéne tiltani a McDonaldos lufikat is, mert belőlem félelmet vált ki. (Félek, hogy a kölök legközelebb is oda akar menni, mert ott ingyen lufit adnak)

2009. júl. 5. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!