Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van még ennyi proletár...

Miért van még ennyi proletár hazánkban 20x év után is?!

Figyelt kérdés

Állandóan ajnározzák a kommunizmust meg pocskondiázzák a hősöket akik vérüket adták 1956-ban az ország szabadságáért."A másik kedvencem meg hogy azok disszidáltak akik bűnözők voltak".Másfél millió bűnöző?!Nevetséges...

Az én családomból is részt vettek a kommunizmus elleni forradalmon.Az egyik ok amiért disszidálniuk kellett , a másik az arisztokrata származás.Mert hát a kommunisták nem dicsérték volna meg a forradalmárokat.

Én külföldön születtem de 92 óta Magyarországon élek.


Felháborító ez a sok proletár.Még mindig a kommunizmus agymosása alatt állnak.

Nem is tudom mit képzelnek maguktól.Egyszerűen elkeserítőek.



2012. jún. 4. 15:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az arisztokrata lovag, őrgróf, báró, gróf, herceg. Te melyik vagy? Aki ugyanis ez alatt van, az "csupán" nemes. Egyikkel sem illik hivatkozni, bár persze helyes, ha valakik őseik példáján, és egyben bensőjükből vezérelten tanúsítanak erényes viselkedést.


A proletár szót nem a kommunistákra/liberálisokra (balosokra)használjuk, hanem az olyanokra, akik nem tudnak viselkedni, közönségesek, egyszerűek, igénytelenek (nyilvánvaló, hogy ilyenek minden politikai oldalon és társadalmi rétegben akadnak).


Amúgy a felvetéssel egyetértek: a neveltetés egyre rosszabb, a műveltség hanyatlik. Az az elképesztő, hogy pl. emlékszem gyerekkoromban (1984-ben voltam 7 éves) sokkal nagyobb fegyelem volt egy iskolában, mint ma. És minden szülő magázta az igazgatót, legalábbis nálunk. Ma meg pacsizni meg jópofizni akar mindenki, hogy "népszerű" legyen.

2012. aug. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
egyikkel=egyikre
2012. aug. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!