Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Holokauszttagadás? Mit gondolt...

Holokauszttagadás? Mit gondoltok erről? Ez normális h büntetni fogják a tagadását?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 19:41
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
A félreértések elkerülése végett, a holokauszt tagadók nem tagadják, hogy sokan - zsidók és nemzsidók egyaránt - meghaltak, hanem csak ennek módját és az áldozatok számt vitatják. Nem is a tagadása, hanem már a holokauszttal kapcsolatos kutatás és kérdésfeltevés is büntetendő, hiába vannak történelmi tények és bizonyítékok, amelyek azt igazolják, hogy nem minden úgyzajlott, ahogyan tanultunk róla.
2009. júl. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
62%

"A félreértések elkerülése végett, a holokauszt tagadók nem tagadják, hogy sokan - zsidók és nemzsidók egyaránt - meghaltak, hanem csak ennek módját és az áldozatok számt vitatják. Nem is a tagadása, hanem már a holokauszttal kapcsolatos kutatás és kérdésfeltevés is büntetendő, hiába vannak történelmi tények és bizonyítékok, amelyek azt igazolják, hogy nem minden úgyzajlott, ahogyan tanultunk róla."


Hülyeség. Semmilyen kutatás nem büntetendő, számtalan kutatás van a témában. Az összes holokauszttagadó érv meg lett tudományos igénnyel cáfolva. Annak idején a Wiesenthal-alapítványnál valaki nagy birkatürelemmel és önuralommal levelezgetett a legnagyobb észak-amerikai holokausztrevizionista "kutatóközponttal", s minden állítást megcáfolt bizonyítékokkal, fent is volt a honlapon mindez. Most is megtaláltam: [link]

2009. júl. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
60%

A liberálisok a haladás és felvilágosodás jegyében visszavezetik a középkori inkvizícióra jellemző módszereket!

Holokauszt?


"Gyanús a dolog én ezt nem hiszem el,

Gyanús a dolog ha már büntetni kell,

Gyanús a dolog én ezt nem veszem be,

Nekem nincs a fejem a segg*mbe"

2009. júl. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
37%
Valójában normál esetben nem kellene büntetni sem a holokauszttagadást, sem a földkerekség-tagadást, sem a víz összetételének a tagadását. A tagadásbüntetés oka, hogy túl elszaparodtak a nyilasok Magyarországon, s egy kicsit szorosabbra kell ezért húzni a pórázt rajtuk, nehogy megfeledkezzenek magukról. Ez az egész.
2009. júl. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
78%

"Csak nézzétek meg milyen válaszokat írogat, ez egy drogos SZDSZ szavazó"


ezzel a mondatoddal mindent elárultál magadról. gratulálok, csak így tovább.

2009. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
54%

Kérlek szépen, mivel írtam le magam? :) Talán fáj az igazság?

Hogy egy olyan ember nyilasoz le itt emberek százait, aki beképzeli, hogy ő elutazik bolygókra, és meglátja a jövőt?

Ez a normális? Nyilvánvalóan szívott egy kicsit, vagy csak simán bolond, de ő sem tagadja az SZDSZ szavazását..

2009. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
és még tájékozatlan is vagy :)
2009. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
59%

Haha, te meg maga vagy a tökéletesség, engem írsz le, és azt az embert véded, aki egy másik témában beképzeli, hogy ő fénysebességgel utazik. :) Buta vagy, sajnálom

Más igazát is láthatnád, nem csak a magadét.

2009. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
ez is alap. buta vagyok.
2009. júl. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!