Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi bajotok van a cigányokkal?...

Mi bajotok van a cigányokkal? Miért bántjátok őket?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 11:47
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
86%
15/12 már fel pontoztalak volna, de kedves barátom már el késtem, mert már 100% vagy. A gondolatot esküszöm, a fejemből vetted ki!Az a baj hogy nem vagyunk elegen az ilyen gondolatokhoz! Na most leszek le pontozva!!
2012. jún. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
88%
Ha majd nem lesznek cigányok, nem "bántjuk majd őket. A probléma megoldásának ez a kulcsa, a két lábon járó patkányt is irtani kell .
2012. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
34%
Én vagyok az egyetlen mázlista ember Magyarországon, akit még soha nem bántottak cigányok, ezért nekem totálisan semmi bajom nincs velük. Mondjuk Budapesten élek és állítólag itt nincs is ilyen probléma. A legtöbb cigány, akit ismerek (pl. volt osztálytársaim) nem is cigánynak vallják magukat, hanem magyarnak és nem cigány szokások szerint élnek, hanem teljesen normálisan, mint bárki más, tanulnak, dolgoznak. Persze tudom, hogy nem rájuk gondoltok, de nekem a hagyományörző romákkal sincs bajom, akik cigányul beszélnek. A belvárosban késő este se szoktak megtámadni, kirabolni vagy egyáltalán kötözködni velem cigányok. Pedig már annyit hallom, hogy félni kell tőlük, hogy halálfélelmem van néha, ha meglátok egy fiatal cigányokból álló csapatot, de legutóbb pl. annyit akartak megkérdezni, hogy tudok-e valami jó helyet a közelben, ahova érdemes bulizni menni. Egyáltalán nem akartak megkéselni vagy molesztálni. Mondtam, hogy nem megyek velük, közölték, hogy fain gadzsi vagyok és továbbmentek. Olyan is előfordult régebben, hogy idős cigány nő a környéken heti egyszer leszólított, hogy adjak pár forintot, nem adtam és kész, nem kötözködött. És úgy tudom, hogy egyetlen ismerősömet vagy rokonomat se késelték még meg vagy rabolták ki cigányok. Úgyhogy én teljesen kimaradtam ebből az egészből, egyáltalán nincs negatív tapasztalatom és szerintem el van túlozva. Ha valakit megtámadnak, az miért nem tesz feljelentést? Nem hiszem el, hogy csak úgy össze lehet verni embereket az utcán büntetlenül.
2012. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
77%
Süórgősen keressél orvost és kezeltesd magad, ha te komolyan nem látod, mi folyik az országban!
2012. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
13%
Linkelj be pl youtube videókat. Mert én tényleg nem találkoztam ilyen összeverős, késelős, kirablós esettel.
2012. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Eddig szerencséd volt, azért.
2012. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Ők miért bántanak minket?
2012. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
hogy mi bántjuk?? :O ahol én élek csapatostul mennek neki a cigányok az embereknek, ha meg valaki visszaszól vagy esetleg megsérti ő becsességét büntetés..
2012. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
81%

Nem az a baj, hogy valaki cigány...az nem érdekel.


Hanem a következő okok miatt utálom őket:

1., Nem szeretnek dolgozni, de ugyanakkor elvárják, hogy támogassa őket az állam ilyen-olyan segéllyel

2. Ha dolgoznak is, akkor mással végeztetik el a munkát, mondván nekik csak a lové jár

3., Aggyáá máá 200 Ft-ot két napra... Ha nem adsz, akkor általában a rákor usszítják rád vagy éppen jó kis átkor szórnak a fejedre (nem szoktam adni, mert nekem sincs miből)

4., Tudják azt, hogy nekik mindent szabad csinálni tehát lopni csalni hazudni, ezzel tökéletesen visszaélnek

5., Egymaga nem érvényesül, bandába tömörülve tudnak csak érvényesülni

6. Ahol megjelennek, ott teljes a kár és a pusztulat

2012. jún. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
80%

23-as! Gyere le csak egy fél napra vidékre és megtudod miről beszélünk!!! A tanult, dolgozó cigányokkal semmi bajunk, még a hagyományőrző,muzsikus cigányokkal sincs semmi bajunk, hisz ők is megkeresik a magukét zenélésből! Nekünk azzal a mocskos fajtával van bajunk, akik csak a markukat tartják a segélyét, úgy vonulnak az utcán, mint valami kiskirályok. Eszük ágában sincs elmenni dolgozni (persze ki venne fel egy kilométerekről bűzlő, mosdatlan, ápolatlan embert...de erről ő maga tehet!). 30-an élnek egy kis putiban, ahol fürdőszoba még véletlenül sincs, a szoba egyik sarkába ásott gödörbe sz@rnak (NEM VICC!). Aztán amikor segélyosztás vagy családi van, csősül ellepik a falut, megy a dajdajozás 2 napig (akkor van minden, cigi, ital) utána meg összelopkodják maguknak!A kis 16 éves cigány csajok úgy vonulnak az utcán, hogy 2 gyereket húz maga után, egyet tol a kocsiba, egy meg már ott van a hasában! Már az első után el kellett volna kötni!!!

Na így kb ez a bajunk!

2012. jún. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!