Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi bajotok van a cigányokkal?...

Mi bajotok van a cigányokkal? Miért bántjátok őket?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 11:47
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
88%
Ki bántja őket? Én csak a rossz embereket bántom. Arról nem tehetek, hogy a rossz emberek 90%-a cigány!
2012. jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
81%
nem mi bántjuk őket általában ők bántanak minket gazdaságilag, fizikailag és ahogy csak tudnak minket magyarokat, jóval jobban élnénk ha elmennének innen és nem mi fizetnénk az adójukat illetve a börtönben való ellátásukat (tisztelet a kivételnek[cigányokra értem]) de a legjobb az lenne ha normálisan tudnának élni mellettünk de ez sajna csak a cigányok 2%-ka ma.
2012. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim válasza:
72%
pl. felháborító, hogy nekem diplomával nincs munkám, nekik meg lehet a 8 általános sincs meg, de jobban élnek, mint mi.
2012. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
80%
nah, az tényleg felháborító, hogy a segélyől élő formája, luxusházban lakik.
2012. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:
72%
figyelj már kérdező te Magyarországon élsz?
2012. jún. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
46%

"Ki bántja őket? Én csak a rossz embereket bántom. Arról nem tehetek, hogy a rossz emberek 90%-a cigány!"


És arról se, hogy a cigányok 99%-a rossz ember.

2012. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
80%
Nekem csak azokkal van bajom akik élősködnek a mi pénzünkön persze (adó), akkor ez mellett nemhogy hálásak lennének de még terrorizálnak is minket, illetve mindenféle büntetés nélkül tudnak lopni. Ha egy cigánygyerek lop a boltból valamit az a hatóságok szemébe egy gyerek csíny de ha egy magyar vagy más nemzetiségű gyerek lop az már bűncselekmény. És itt a baj. Egyébként két olyan cigányt ismerek akik jó fejek, rendesen tanulnak normális iskolába, és nem terrorizálják a magyart plusz a szüleik is rendes normális munkába dolgoznak, és nem nagyképűek, ezeket nem utálom de a többit igen. Nem olyan rég 3 hete motoroztunk haverokkal egy szántőföld melletti földes úton ami sokáig lakatlan volt és az önkormányzat tulajdona volt az a hely, szabadon járhattunk oda mert több embert is megkérdeztünk. Most 3 hete ott motoroztunk és szó szerint 30 cigány ember előbújt a semmiből és minket üldöztek mondták hogy kapunk 5 percet arra hogy kiérjünk a főútra és hagyjuk el a birtokukat különben baj lesz, és ott szemétből csináltak putrikat maguknak. Egyik haverom pár nagy darab ismerősével visszament oda és őket egy 5 éves cigány gyerek baltával kergette meg, és hiába jelentették fel őket az önkormányzatnál meg a rendőrségnél nem tudnak mit csinálni mert erőszakosak. De legalább a városba meg a falvakba nem csinálják a bajt. Én ezért utálom őket.
2012. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
86%
Nekem az a bajom, hogy az elmúlt egy évben kétszer raboltak ki minket, és még jópár ismerőst is a környékről.És igen, biztos hogy ők voltak. Tudjuk kik, de mégse tesznek ellenük semmit. Vagy három olyan cigány ismerősöm, aki rendes ember velük nincs is bajom, csak a többivel.
2012. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
82%
A lakótelep ahol lakom, sok roma meg fordul, kukázás, és egyéb megfontolásból. De könyörgöm, én mikor megyek a cigánysorra, bár mi meg fontolásból is?Akkor ők miért jönnek ide? Ne jöjjenek ide nézni, az én házamat, én sem megyek hozzájuk
2012. jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
68%
Miért bántjátok őket?...nem bántjuk őket, ez a baj.
2012. jún. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!