Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hova tűnt Gondolkozóó?

Hova tűnt Gondolkozóó?

Figyelt kérdés
k,
2012. máj. 22. 21:15
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%
Kolopele a hírek msn.oldalra "szerződött."Valahol csíptem a kommentjeit,bár egy kicsit untatott a folyamatos kéjjelégése a az állítólagos vagyonáról,meg az Orbánék köreiből való ismeretsége.Ezeket néha túlzásba is vitte.De mindezek ellenére, intelligens pali az biztos.
2012. máj. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
0%
Sokan elmentek mert vesztettek. Sok Trianonos kérdést ott hagytak mert már nem tudtak hozzáfűzni semmit. Azt legalább kijelenthetjük hogy itt az oldalon a nemzeti gondolkodásúak nyertek így legyen az 2014-ben is.
2012. máj. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 bumbi02 ***** válasza:
100%

Sok Trianonos kérdést ott hagytak mert már nem tudtak hozzáfűzni semmit. Azt legalább kijelenthetjük hogy itt az oldalon a nemzeti gondolkodásúak nyertek így legyen az 2014-ben is.


Ez most irónia akart lenni?:)

2012. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:

"Még eleinte válaszolgattam a leveleidre, de rájöttem hogy teljesen fölösleges."


Honnan gondolod, hogy fölösleges? Nem hajthatatlan vagyok, csak a tények meggyőztek. Pl. Árnyékkormány témakörében nincs semmilyen értelmes cáfolat, az a thrivedebunked.com-os "cáfolat" egy könnyen cáfolható gúnyirat, gyenge erőlködés a tények szőnyeg alá söprésére. JFK témában is könnyen meg lehet oldani a házit.



Ha az derül ki, hogy Kennedy-t csak a CIA / FBI ölette meg, akkor az "állam az államban / elnök fejére nőtt titkosszolgálat" esetre láthatunk egy újabb példát, ha meg az, hogy a hadiipari lobby / Izrael ölette meg, akkor tényleges árnyékkormányról.


Szerintem kétségtelen dolog hogy JFK összeesküvés és 3 lövész áldozata lett.


A 3 lövészt a torokseb, a Zapruder-film elemzése és Connally sebei bizonyítják. Arról nem is beszélve, hogy hallottak lövéseket a füves domb felől ill. hangfelvétel elemzés is megerősítette a füves dombi lövészt.


Hivatalos verzió szerint 3 lövést adott le Oswald az elnökre hátulról, egyik lövése célt tévesztett , másik kettő meg megölte az elnököt.


Ez egy kétséges magyarázat, mert JFK-n 3 sebet találtak, ill. Connally kormányzón is találtak 4 sebet. Az már csak az érdekesség kategóriába tartozik, hogy Kennedy harmadik sebe egy torokseb volt.


Hogy megvédjék a hivatalos magyarázatot, Arlen Specter ügyvéd kitalálta az SBT teóriát. Az SBT teóriával csak annyi baj van, hogy:

- ellent mond a józan észnek

- nem talált el semmilyen csontot, így nem kaphatott gellert és nem módosíthatta semmi a pályáját

- a boncoló orvosok azt állapították meg a torokseb formája alapján, hogy a toroksebet egy elölről leadott lövés okozta

- Connally kormányzó és a felesége nem hitte el a teóriát, határozottan állították, hogy más lövéstől származnak a sebei

- az őt vizsgáló orvosok szerint sem a mágikus golyó okozta a sebeit



A Zapruder-film meg jól mutatja azt, hogy a kormány játssza a hülyét. A filmben látszik, hogy az elölről érkező lövés hatására hátra dől az elnök feje, mégis kitartanak a tankönyvraktári lövész mellett.


Árnyékkormányos írásodra visszatérve:


Mióta titkos az egész? Olvastad a megfogalmazását? Azt minek nevezed, hogy ilyen Rothschild és Rockefeller-féle pénzoligarchák táncoltatják az országokat az elnökök helyett?


"de az , hogy minden "rossz" mögé a zsidókat befantáziáljátok már kezd beteges, és unalmas lenni"

Nem minden mögé. Hol mondtam, hogy mindenről a zsidók tehetnek? Meg hogy az árnyékkormány zsidó dolog? A világot irányító 20 - 30 család közül nem mindegyik zsidó. Pl. Rockefeller francia eredetű református volt vagy DuPont francia protestáns


Genealogists trace some of his ancestors to French Huguenots who fled to Germany in the 17th century


[link]


Ha NEM létezik semmiféle részben zsidó háttérkormány, mivel magyarázható az a tény, hogy:

-az USA és az ENSZ elnéz mindent Izraelnek

-a cionizmust kivették a rasszizmus megnyilvánulási formái közül

-az USA irdatlan összegekkel támogatja Izraelt


"A pénzemberek irányítanak. Regionálisan. Kis régiókat, területeket. De nem az egész világot együtt. "

Nem kis régiókat, területeket irányítanak, hanem országokat. Európát az EU-n és IMF-en keresztül, míg az USA-t meg a FED-en keresztül. Woodrow Wilson is erről beszélt.


Emlékszel a következő mondásra?


„Add a kezembe egy ország pénzkibocsátásának jogát, s én nem törődöm vele, hogy ki hozza a törvényeit”

2012. máj. 24. 17:50
 25/50 anonim ***** válasza:
90%
Te tényleg ennyire debil vagy hogy nem érted? A jfk úgy az égvilágon senkit sem érdekel, csak az olyan luzereket mint te.
2012. máj. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:

Hogy hova tűnt ?


Gondolom felhagyott a debilkedéssel,és normális életet kezdett.Vagy megerőszakolta és a folyóba dobta a CIA ha ez a verzió jobban tetszik.



"Kolopele, Pedro, <covenant>, Szabadosi János, Helmet, Mudri Lav, Bumbi02... stb... hirtelen ennyi jutott eszembe (bocsánat, ha kihagytam valakit)."



Pedro most is itt van ,de most már az ezotériás topicban kell keresni:P


Helmet április közepén írt ki egy kérdést még ,azóta nem láttam.


Amúgy nekem még Dantes hiánya tűnt fel ,bár hiányozni nem nagyon hiányzik.


Mellesleg Sz1u komolyan nem ismered a kirájjhekkert?


Pedig ő a gyk eddigi leghírhedtebb személyisége.


Talán nála csak 404 volt itt híresebb....

2012. máj. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
Nem neked írtam ezt a kommentet te kis... Bumbi02-nek írtam ezt.
2012. máj. 25. 13:40
 28/50 anonim ***** válasza:
Szerintem őt sem érdekli.
2012. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:

Mudri Lav, nem az a baj, hogy nem foglalkozol velük (mármint az árnyékkormánnyal meg JFK üggyel), hanem az, hogy veszettül tagadod őket, főleg azután, hogy elmagyaráztam, hogy miért állja meg a helyét ez a két "összeesküvés-elmélet" (pontosabban politikai dolog, csak annak gúnyolják, mert fáj az igazság).


Válaszolnál a 05-22 22:00-kor írt kérdésemre?

2012. máj. 25. 14:08
 30/50 anonim ***** válasza:
Te figy, én el se olvasom amiket leírsz, ezt már párszor elmagyaráztam. Ennek elsődleges oka az, hogy túl hosszú levelekkel bombázol. Én csak azt mondom, hogy inkább hiszek a hivatalos változatnak, mint a te összeesküvés agymenéseidnek.
2012. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!