Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hova tűnt Gondolkozóó?

Hova tűnt Gondolkozóó?

Figyelt kérdés
k,
2012. máj. 22. 21:15
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy miért törsz olyan dologban pálcát mudri, amihez te nem is értesz?
2012. máj. 22. 21:57
 12/50 A kérdező kommentje:
Kiknek van igaza itt? Az én "agyrémeimet" (zsidók túlhatalma, bankárok és más pénzemberek árnyékkormánya, JFK összeesküvés áldozata lett) hajtogató politikusoknak és más okos embereknek (Walther Rathanau, Woodrow Wilson, Franklin Delano Roosevelt, Stephen M. Walt) vagy azoknak, akik az egészet elintézik annyival, hogy összeesküvés-elmélet?
2012. máj. 22. 22:00
 13/50 anonim ***** válasza:
88%
Tudjuk, tudjuk... a reptoidok meg megszállták az angol királynőt.
2012. máj. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 bumbi02 ***** válasza:
93%

Anno elég sokan hajtogatták azt is, hogy a Föld lapos, míg aztán kiderült hogy nem.


Még eleinte válaszolgattam a leveleidre, de rájöttem hogy teljesen fölösleges. Kennedy valószínüleg összeesküvés áldozata lett, de máig nem tudni hogy kié. Valószínüleg nem azért lőtte le valaki, mert szimplán nem szerette, hanem mert politikai okok húzodtak emögött.


Az árnyékkormányról már elmondtam többször is, hogy nem tudna titokban működni egy egész világot lefedő hatalom/kormány, mert ahhoz kéne minimum pár száz ember. És elég ha mindenki csak a feleségének meséli el mivel foglalkozik. Már tudja a szomszéd is, meg a szomszéd legjobb barátja és így megy ez tovább, míg mire mindenki meg tudja.



Nem vitatom hogy a mai világot a pénz mozgatja, így a pénzembereknek van a legnagyobb befolyásuk, de az , hogy minden "rossz" mögé a zsidókat befantáziáljátok már kezd beteges, és unalmas lenni.


No meg igazából: mibe is lenne más a világunk, ha minden kormány- és államfő zsidó/arab/roma/indiai/amerikai/német.... származású lenne? Semmiben.


A saját boldogulásomban nem akadályoz meg a jelenlegi hatalom származása. Ha én sikeres akarok lenni az életben, akkor az leszek, ha kellően elszánt vagyok, és nem fogok beállni abba a sorba, akik azt, hogy ők semmire se vitték, valaki másra (általában felsőbb emberekre.. anno Istenre, most meg a kormányra, pénzemberekre, zsidókra) fogni.

2012. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 Sz1u ***** válasza:
90%

Folytatom a sort:


qkker, Kamumail, escrogar, Dick Esmen, szekeresapa...


De.... hová tűnt Damon Hill? :) :) :)


http://www.youtube.com/watch?v=GpEYdb2ZNbA

2012. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 Sz1u ***** válasza:

21:57


"Kirájjhekkert kihagytátok:)"


"Sajnos" én már nem ismertem, pedig már egy pár éve (kb. 2-3) itt vagyok... Biztos jó poén volt...

2012. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:

""Sajnos" én már nem ismertem, pedig már egy pár éve (kb. 2-3) itt vagyok... Biztos jó poén volt..."


Pedig még most is nagyon aktív, persze már nem névvel irkál, mert több ezerszer bannolták, de az alacsony értékelésről, mániákus korcsozásáról és az idióta hozzászólásairól könnyen fel lehet ismerni.

2012. máj. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%

8-as és mindenki aki KOLOPELÉT keresi


KOLOPELE átpártolt egy híroldalra,ahol ugyanazt játsza mind itt.Szédíti a népet a mesés gazdagságával,és a milliós adományaival,meg a gyárával,meg a fidesszel,meg a munkával,meg a menő autójával ami nem hitelből van ám:))

2012. máj. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
Melyik hiroldalra?
2012. máj. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 bumbi02 ***** válasza:
100%
Ha tippelnem kéne akkor vagy HírTv online, vagy Magyar Nemzet Online...:D
2012. máj. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!