Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a Hit Gyülekez...

Mi a véleményed a Hit Gyülekezetéről?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Többre becsülöm őket, mint a "kocahívőket", mert időt és pénzt áldoznak az egyházukra.
2012. máj. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Annyiból tisztelem h sátrakat állitottak a hidegbe blahán még télen..Amúgy meg mennyenek haza usraelbe..
2012. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

>Többre becsülöm őket, mint a "kocahívőket", mert időt és pénzt áldoznak az egyházukra.

-Ami felett aztán Német Sándor rendelkezik :)

2012. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

Ugyan olyan kártékony, mint bármelyik másik vallás (változat?).

Persze felőlem azt csinálnak, amit akarnak, amíg engem nem akarnak bevonni.

2012. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
z egyik legkártékonyabb egyház. Agymosottak a tagjaik,és a hívektől pénzt várnak el.
2012. máj. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Amit én láttam belőlük, az tetszik: az éneklős cuccok, ami sokkal szimpatikusabb, minta a patetikus kussban hallgatjuk a prédikációt; a jótékonyságok; és az is, hogy önfenntartók.

Lehet ezt biznisz-egyházolni, de kívülállóként sokkal szimpatikusabb és elfogadhatóbb egy olyan egyház, amit a hívei tartanak fent felajánlásokból és adakozásokból, mint amibe az állam tömi a pénzt, közte az enyémet is. Engem pl. elég rendesen felháborít a vatikáni szerződés, meg az, ahogyan ellenőrizhetetlen összegekben nyomják a pénzt pl. a katolikus egyházba.


Másik meg, hogy én azon ritka állatfajtához tartozom, amelyik szereti a magyar focit, és abból az elmúlt évtized talán legjobb játékosát, Gera Zolit nekik köszönhetjük, ha ők nincsenek, akkor már lehet, hogy túladagolásban meghalt volna, de tutira nem kezd el újra focizni.

Szóval egy olyan közösséget tudtak felépíteni, ami egy durván szétdrogozott gyereket is annyira meg tudott érinteni elsőre, hogy utána volt elég elszántsága újjáépítenie magát, és Premiership szintű játékossá válni.

2012. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%

"kívülállóként sokkal szimpatikusabb és elfogadhatóbb egy olyan egyház, amit a hívei tartanak fent felajánlásokból és adakozásokból, mint amibe az állam tömi a pénzt, közte az enyémet is"


Nyugodj bele hogy tömi a tiédet is, miután sunyi fideszék tavaly nem tették ki őket a pixisbő':))


A wikipédia pedig nem hiteles hírforrás:)

2012. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4%

"Szóval egy olyan közösséget tudtak felépíteni, ami egy durván szétdrogozott gyereket is annyira meg tudott érinteni elsőre, hogy utána volt elég elszántsága újjáépítenie magát, és Premiership szintű játékossá válni."


Ez marketingnek nagyon jó, de akiket én ismerek ) személyesen), azoknak tönkrementek a családi- baráti kapcsolatai ( mindenki sátán, aki nem velük van:), és "marcsa" helyett "sanci" - féle kábulatra költik a kis pénzüket( nem merném eldönteni, melyik károsabb).

2012. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
93%

Ez aztán a politikai kérdés!

Egyébként nem jó mások véleménye alapján értékelni egy felekezetet. Ha kiváncsi vagy rá, elmész egy alkalmukra és a személyes tapasztalataidra támaszkodva, kialakítasz egy véleményt!

2012. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Dick Esmen ***** válasza:
10%
Mammonisták és veszélyesek.
2012. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!