Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy kell a magyarságot...

Hogy kell a magyarságot kifejezni?

Figyelt kérdés

Ha valaki Nagy-Magyarországról ejt szót az ostoba jobbikos tinédzser, ha magyar szimbólumokat visel magán (póló,sapka,stb..) akkor szintén jobbikos rasszista (nem csak a cigányok szerint)

Ha valakinek kint van a házán a magyar zászló az is biztos valami neonáci , holott például Amerikában minden házon kint van a zászló.Akkor ők mik?

Arról nem is beszélve,hogy ha valaki Kárpátiát vagy hasonlókat hallgat az mondanom sem kell,hogy egy elbutított jobbikos csürhe.

Persze nem csak így lehet kifejezni a magyarságunkat , megmondom őszintén nekem csak egy pólóm volt amin magyar szimbólumok voltak de már az sincs meg, én az elveim miatt tartom magamat magyarnak és a véleményemből mindenki rájön,hogy magyar vagyok e.

Mondjuk a házamon kint van a magyar zászló ,de nem tudom megérteni,hogy miért vannak majdhogynem ugyan úgy elítélve azok a magyarok akik láttatják,hogy ők magyarok mint a cigányok.

A társadalom nagy része ugyan úgy lenézi őket, mint a cigányokat, és szerintem ez nem normális.

Elhiszem,hogy a szar jobbik miatt alakultak ki ezek a nézetek, meg akadnak jobbikosok akik mindenkire azt mondják,hogy hazátlan szarok, rám is mondták már azért mert nem értettem egyet valami hülyeségükkel, de csak pár száz ember ilyen és így a saját népünkkel vagyunk előítéletesek....



2012. máj. 5. 09:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Ha valaki Nagy-Magyarországról ejt szót az ostoba jobbikos tinédzser, "


Az ,mert az etnikai térképpel (Székelyföld nélkül mert az sajna Románia rossz felén van.)és csak kb 100000négyzetkilóméter lenne az ország területe.


Nagy Magyarországban lenne úgy 13 millió magyar 5 milla szlovák és 15 milla román ,meg 3 milla szerb .

Klassz arányok nem?


"Ha valakinek kint van a házán a magyar zászló az is biztos valami neonáci , "


Panelban hülyének néznének nem nácinak ,kertes házban meg kit zavarna.

Ki nácizott le emiatt?


Vagy esetleg az a nyilas zászlót tűzted ki,ami pár apró részletben eltér a klasszikus árpádsávtól?


"Arról nem is beszélve,hogy ha valaki Kárpátiát vagy hasonlókat hallgat az mondanom sem kell,hogy egy elbutított jobbikos csürhe. "


Mondj valakit aki a Jobbiktól balra hallgatja(persze rajtad kívül).


Zeneileg egy garázsbanda szintjén vannak , a mondanivalója eléggé Jobbikos vetületű.


"Persze nem csak így lehet kifejezni a magyarságunkat , megmondom őszintén nekem csak egy pólóm volt amin magyar szimbólumok voltak de már az sincs meg, én az elveim miatt tartom magamat magyarnak és a véleményemből mindenki rájön,hogy magyar vagyok e. "


Ennyi bőven elég egy nem narancsos se nem jobbikos hazafinak.

Ellenben ők szeretnek "nemzeti hirdetőfelület" lenni.



"Elhiszem,hogy a szar jobbik miatt alakultak ki ezek a nézetek, meg akadnak jobbikosok akik mindenkire azt mondják,hogy hazátlan szarok,"


Én még kábé egy jobboldalival találkoztam itt a Gyk-n aki 2 komment után nem bibsizett ,zsidózott vagy agymosottazott le.



"rám is mondták már azért mert nem értettem egyet valami hülyeségükkel, de csak pár száz ember ilyen és így a saját népünkkel vagyunk előítéletesek.."


Pár százezer ,de nem fontos.

De nemzeti matricagyűjteménynek, rovásírásszótárnak nem kell azért lenni mert büszke vagy arra hogy magyar vagy.

2012. máj. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
29%

"és 15 milla román"


Ezeket teherszállító repülőgéppel hozatnád be Havasalföldről meg Moldovából, vagy honnan lenne ennyi? A szlovákok összesen 4,3 millióan vannak, mindeközben a tíz leggyakoribb vezetéknév magyar. Érdekes.

2012. máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

12,20-nál mondja


http://www.youtube.com/watch?v=Qoy3lOZy-qE


de a többit sem árt megnézni.

2012. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Manapság már az is hazafias gesztus, ha itthon akarsz boldogulni...
2012. máj. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
túrórudival
2012. máj. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ez a válasz hasznos. :D
2012. máj. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!