Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy kell a magyarságot...

Hogy kell a magyarságot kifejezni?

Figyelt kérdés

Ha valaki Nagy-Magyarországról ejt szót az ostoba jobbikos tinédzser, ha magyar szimbólumokat visel magán (póló,sapka,stb..) akkor szintén jobbikos rasszista (nem csak a cigányok szerint)

Ha valakinek kint van a házán a magyar zászló az is biztos valami neonáci , holott például Amerikában minden házon kint van a zászló.Akkor ők mik?

Arról nem is beszélve,hogy ha valaki Kárpátiát vagy hasonlókat hallgat az mondanom sem kell,hogy egy elbutított jobbikos csürhe.

Persze nem csak így lehet kifejezni a magyarságunkat , megmondom őszintén nekem csak egy pólóm volt amin magyar szimbólumok voltak de már az sincs meg, én az elveim miatt tartom magamat magyarnak és a véleményemből mindenki rájön,hogy magyar vagyok e.

Mondjuk a házamon kint van a magyar zászló ,de nem tudom megérteni,hogy miért vannak majdhogynem ugyan úgy elítélve azok a magyarok akik láttatják,hogy ők magyarok mint a cigányok.

A társadalom nagy része ugyan úgy lenézi őket, mint a cigányokat, és szerintem ez nem normális.

Elhiszem,hogy a szar jobbik miatt alakultak ki ezek a nézetek, meg akadnak jobbikosok akik mindenkire azt mondják,hogy hazátlan szarok, rám is mondták már azért mert nem értettem egyet valami hülyeségükkel, de csak pár száz ember ilyen és így a saját népünkkel vagyunk előítéletesek....



2012. máj. 5. 09:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Amit írtál azzal tudod kifejezni hgy magyar vagy, de calamikor az sem kell hozzá,elég ha a szívedben tudod és érzed hogy te magyar vagy.Amúgy én azért mert valaki ilyen dolgokat visel nem nézném jobbikosnak.De ha még jobbikos lenne is sem érdekelne.Mindenki azzal szimpatizál akivel akar.


Aki meg így ítél meg valakit öltözködés alapján...

Minden fekete hajú,fekete ruhába öltözött ember lehetne rocker,emós,vagy sátánista stb de lehet hogy legbelül egy jószívű ember stb.

2012. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Pedig sajnos így ítélik el az embereket, ezen az oldalon is és az életben is.
2012. máj. 5. 10:16
 3/26 anonim ***** válasza:
77%

"Kétféle intelligencia honos a Földön az egyik az ember , a másik meg a magyarok."

(Asimov)


Ha tudsz magyarul és ismered és szereted a magyar népi és írott kultúrát ,ezenfelül semmi késztetést nem kellene érezned ,hogy egyéb külsőségekkel kifejezned magyar mivoltodat Magyarországon.Azt ami teljesen nyilvánvaló és messziről látszik amúgy is ,nem kell megmagyarázni és külön szimbólumokkal hirdetni.Próbálj a magyar értékek és érdekek mentén élni ,vásárolni létezni és az már pont elég lesz.

Ünnepnapokon és foci meccseken pedig lengesd a zászlód ,hogy lássa a néped a csapatod ,hogy vele vagy és neki drukkolsz és teszel is a közösségedért ha kell.

Mindennap lengetni és minden mozdulatban csak azt szajkózni és hirdetni megkoptatja ,közhelyessé teszi a legigazabb legszentebb legtisztább szándékot is.

2012. máj. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
73%
Miért fontos az, hogy kimutasd? Nem elég, ha te tudod ki vagy? Ha neked mindig emlekeztetned kell magad a magyardagodra azzal, hogy mindenféle szimbólumokat hordasz, az már régen rossz.
2012. máj. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
55%

Előző (3.) szépen összefoglalta a lényeget.Ki akartam egészíteni, de újraolvasva láttam, hogy ott van az is, amire én gondoltam. (Vásárlásnál ha csak lehet előnyben részesíteni a magyar termékeket, magyar munkaerőt.)


[link]

2012. máj. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Szerintem igaza is van részben, az se jó, hogy ha rákiabálnak a magyarra, az egyből zsebredugja a zászlaját, hogy a sarka se látszódjon ki...


- Te Sanyi, láttál már magyar zászlót?

- Jaja, focimeccsen asszem, meg tán térképen az átalánosba...


Szerintem jó, semmi kifogásolható nincs abban, ha pólón, házon, akármin van valamilyen nemzeti jelkép.


Egyébként:

[link]

2012. máj. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Itt a GYK-n jobb, ha letagadod, mert ugyan mindenki magyarul ír, de ha szóba kerül a magyar nemzeti öntudat, akkor rögtön az a reakció, hogy mit magyarkodsz, biztos náci vagy, meg jobbikos vagy, meg nyilasfasiszta vagy, meg ördögimádó vagy. Magyar szimbólumok használata pedig a Sátántól való, mint ahogy azt a horvát magyargyűlölő fórumtárstól megtudhattuk.
2012. máj. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

"Ha valakinek kint van a házán a magyar zászló az is biztos valami neonáci , holott például Amerikában minden házon kint van a zászló.Akkor ők mik?"

Ez valami súlyos félreértés. Európában egyszerűen nem szokás a házra zászlót kitenni, és ezért fals, amikor az USA-ra hivatkoznak. Az ott van az amerikai kontinensen, mi pedig Európában, ahol megint mások a "szabályok". Ilyen egyszerű.

2012. máj. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
32%
Akármerre jártam Európában, mindenhol szokás.
2012. máj. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
ja és valamelyest két - de összetartozó - kérdés a magyarságtudat és ennek kifejezés (tárgyakkal)
2012. máj. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!