Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy kell a magyarságot...

Hogy kell a magyarságot kifejezni?

Figyelt kérdés

Ha valaki Nagy-Magyarországról ejt szót az ostoba jobbikos tinédzser, ha magyar szimbólumokat visel magán (póló,sapka,stb..) akkor szintén jobbikos rasszista (nem csak a cigányok szerint)

Ha valakinek kint van a házán a magyar zászló az is biztos valami neonáci , holott például Amerikában minden házon kint van a zászló.Akkor ők mik?

Arról nem is beszélve,hogy ha valaki Kárpátiát vagy hasonlókat hallgat az mondanom sem kell,hogy egy elbutított jobbikos csürhe.

Persze nem csak így lehet kifejezni a magyarságunkat , megmondom őszintén nekem csak egy pólóm volt amin magyar szimbólumok voltak de már az sincs meg, én az elveim miatt tartom magamat magyarnak és a véleményemből mindenki rájön,hogy magyar vagyok e.

Mondjuk a házamon kint van a magyar zászló ,de nem tudom megérteni,hogy miért vannak majdhogynem ugyan úgy elítélve azok a magyarok akik láttatják,hogy ők magyarok mint a cigányok.

A társadalom nagy része ugyan úgy lenézi őket, mint a cigányokat, és szerintem ez nem normális.

Elhiszem,hogy a szar jobbik miatt alakultak ki ezek a nézetek, meg akadnak jobbikosok akik mindenkire azt mondják,hogy hazátlan szarok, rám is mondták már azért mert nem értettem egyet valami hülyeségükkel, de csak pár száz ember ilyen és így a saját népünkkel vagyunk előítéletesek....



2012. máj. 5. 09:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, nem tárgyakkal kellene elsősorban kifejezni, bár engem egyáltalán nem zavar sem a házra kitűzött magyar zászló, sem az árpádsávos matrica az autó hátulján, csak kevésnek tartom, pláne ha a cselekedet a hirdetéssel ellentétes.


(Egyik szomszédom egy idős ember, három zászlója is van, ezeket váltogatja randomszerűen. Nekem különösen az tetszett, mikor az árpádsávos és és eu-s volt soros, így, párban. :)) )

2012. máj. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Németországban sincs a házakon zászló,de Európáéban máshol sem.

Nevetségesnek tartom Magyarországon felzászlózni a házakat. Mindenki tudja,hogy itt magyarok laknak.

Nem jelképekkel kell kifejezni a magyarságot. Az csak pótcselekvés a valódi értékek helyett. Ismerd a magyar történelmet,irodalmunkat,és dolgozz tisztességesen.

Ez többet ér,mint a külsőségek.

2012. máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
48%

Németországban: láttam zászlót sok helyen, főleg bajorországban.

Ausztriában: szintén

Csehországban: még a céglogókban is benne van, sőt, zászlótartó rudat is tartanak, nem csak úgy kiteszik a zászlót.

Románia: még a játszótér, szemetesláda is románzászlós.

Lengyelország: csak Varsóban több lengyel zászlót láttam, mint Magyarországon magyart összesen.

UK: brit zászlóval van tele minden.



Persze úgy könnyű azt mondani, hogy Európában ez nem szokás, ha szét se nézel.

2012. máj. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Amit #3-hoz hozzátehetek: ha ócsárolják a jelenlétedben, és érdemesnek tartod, határozott és öntudatos szelídséggel kérdezz rá, mire alapozza, magyarázd el, hol téved.

Ha itthon romboló jelenséget látsz (szemetelnek, ostobaságokat mondanak, rongálnak, rossz törvényeket hoznak) öntudattal, emelt fővel és kellő eréllyel lépj fel ellene, hiszen a hazádat bántják - de ezt ne tedd hozzá.

#3-hoz: az idézet forrását tudnád pontosítani? Kedvenc szerzőmről ilyen kijelentést nem feltételezhetek különben.

2012. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
90%

Ez történik akkor, ha egy tanulatlan, nacionalista csőcselék kitalálja, hogy csak ők a magyarok és mindenki más harmadrangú korcs. Ezután mindenki próbál elhatárolódni azoktól a dolgoktól amik az említett csürhéhez köthető. Persze ekkor az említett csőcselék mindenféle idézettel és versrészlettel fog bombázni és kategorikusan hazaárulónak és nemzetellenesnek fog nevezni. Ennél a fajnál megfigyelhető, hogy a véleményüket egy szélsőséged bulvároldalról szedik össze (kurucinfó). Krónikus identitászavarban szenvednek: egyszer ősmagyar sámánhívők máskor pedig mély keresztények. Különös ismertetőjelük: kopaszok, néha nemzetmentő pincérnek öltöznek és nemzeti garázsegyüttesek zenéit hallgatják. Minden más zene hallgatása hazaárulás. Jellemzően alacsonyan iskolázottak és munkanélküliek. Egyedül amire büszkék lehetnek az a "magyarságuk". Azért a dologért nem kell semmit tenni mégis ad valami pluszt. Köreikben megfigyelhető, hogy az alkoholizmus nagy méreteket ölt. Nemzeti iszogatás. Ez a fedőszava az erdélyi tablettásbort vedelésének. Miközben a saját hányadékukban fetrengenek nem zavarja őket, hogy előző nap a nemzet tisztaságáról és becsületességéről regéltek.


Ezért.

2012. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
10%
Amúgy van olyan téma, Bumbi, amihez hozzá tudsz szólni kurucozás meg csőcselékezés meg Erdélyezés nélkül?
2012. máj. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"Amúgy van olyan téma, Bumbi, amihez hozzá tudsz szólni kurucozás meg csőcselékezés meg Erdélyezés nélkül?

"


Van olyan téma amihez, ha hozzászólok nem csipogsz hozzá valami értelmeset? Olyan vagy mint egy rosszindulatú daganat.

2012. máj. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
37%
A fenti gyűlöletbeszédedet elnézve nem kétséges, hogy ki a rosszindulatú daganat, de az is érdekes, hogy a "magyar" szó láttán mindig ott teremsz egy jót gyűlölködni.
2012. máj. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ha valaki a szélsőséges csőcseléket valaki becsmerli, az gyuloletbeszéd. Értem.
2012. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Akkor idézek neked, csak hogy lásd:


"Ezután mindenki próbál elhatárolódni azoktól a dolgoktól amik az említett csürhéhez köthető."


Magyar nemzeti jelképekről beszélünk. Bumbi szerint a magyar nemzeti jelképek "csürhékhez" és "csőcselékhez" köthetők.

2012. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!