Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak a véleményeteket szeretné...

Csak a véleményeteket szeretném kikérni Gyurcsány plágium ügyében?

Figyelt kérdés
Cikk: [link]

2012. máj. 1. 13:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez nem plágium ügy, hanem plágium-vád ügy.

..és teljesen fölösleges.

:) Kuuuurvára mindegy, hogy mennyire készít abszolút eredeti munkát egy politikus Borászatból! :))

De a legnagyobb agyalágyultság az, hogy abszolút eredeti munkát nem is szeretik a nagyon nagyon nagyon okos professzor Akárkik... El sem fogadják.

Először feladják a feladatot, hogy legyen eredeti.......és sokkal később teljes amnéziában szenvednek, minden eredetit visszadobnak..vagy ha mégsem, akkor fikázzák, mert nem valami korábban más unottan ismert dolgot társz eléjük.

A Prof.vagy nem prof. Agyalágyultak saját maguk intézik el, a plagizálást.

Ez a világ egyik nagy hülyesége..rajzfilmbe való az egész.

2012. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

# 11/11: Akkor úgy tűnik, hogy én pl. üdítő kivétel vagyok, mert én önállóan készítettem el saját kutatás alapján a szakdolit, és lám, elfogadták.


Amúgy meg nem az a lényeg hogy egy politikus miből írja a dolgozatát, hanem az hogy alapvetően képvisel egy értékrendet, világnézetet, ami alapján szavaznak rá ( és a pártra) az emberek, és ebbe általában nem szokott beleférni a "legális lopás".

Ráadásul gyf volt az egyik lenhangosabb óbégató sp eseténél ( a becsület mintapéldányaként:), így finoman szólva cinkes lenne rá nézve ha ő épp a saját maga által hangoztatott értékekkel szemben cselekedne.


Mondjuk az eddigi tevékenysége alapján ha valaki eddig nem ábrándult ki belőle, az ezután sem fog:))

2012. máj. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

igen :)

egyetértek :)

2012. máj. 2. 13:53
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egyáltalán plagizált, akkor az azt is jelenti, hogy az intézmény nem szúrta ki. Ha most olyan könnyű, akkor korábban is könnyű lett volna.

Ezt az elvi értékrendet ha nem képviselte az intézmény, akkor nincs miért elvárni a diáktól sem.

Csak elvárni könnyű, ahhoz semmiféle képzettség nem kell.

A mondogatás nem képviselet, az aktuális intézményi-ellenőrzés mutatná, hogy itt valami rendkívül fontos dologról van szó.

Másrészt nem a kivételből kell kiindulni, hanem a tényekből.

2012. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
# 14/14: OK, ezzel egyetértek, de akkor miért vonták vissza sp kisdoktoriját, ha nem a diák, hanem az intézmény ( opponens, vizsgabizottság) a felelősek?
2012. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Erre azt tudom mondani hogy ki a francot érdekel már sehol sincs soha nem lesz fontos szerepe a politikai életben.
2012. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!