Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Le kell-e mondania az országgy...

Le kell-e mondania az országgyűlési mandátumáról Gyurcsány Ferencnek a plágiumügye miatt?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 20:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%
Kéne, kéne, de úgyse fog. Sőt, majd megpróbálja megmagyarázni az egészet úgy, hogy őt sajnáljuk. Akik a rajongói, azok úgy is azok maradnak. Azért aranyos a Célpont interjú, ahol kiakad a nagy szeme, és el kezdi érezni, hogy szorul a hurok, és azt se tudja, mit hazudjon.
2012. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
66%

Illenék...


Egyébként meg: "Mónnyon! Le!" :D

2012. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
46%
10-ből 8 hallgató így írta a szakdolgozatát
2012. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
49%

ha eltűnik a közéletből,

akkor ne ezért

2012. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
55%
bocsánat, én nem védeném gyurcsányt, de sp lemondott? nem...akkor mondott le, miután bebizonyosodott, tényleg igaz, és elvették a doktoriját. majd ha előkerülnek azok a dolgozatok(amikről még az se lepne meg, ha az derülne ki, hogy a fidesz tüntette el), és szintén egy független bizottság kivizsgálja, bebizonyítja, hogy valóban igazak az állítások, na majd akkor térjünk vissza erre a lemondásra. Ennyi erővel én meg állítom, hogy Orbán is másolt...bizonyíték nélkül állítani bármit lehet. Ha nincsenek meg, honnan tudnak meg mindig új dolgokat, mint ma is, hogy még az oldalszámozás is egyezik. Azt mértnem hozzák inkább nyilvánosságra, hogy ezt ki állítja? :D A végén még rágalmazás miatt beperelhetnék? :D
2012. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Gyurcsány szakdolgozati bírálata megvan, ami oldalszám szerint ráillik Gyurcsány sógorának szakdolgozatára. Szerintem ez elegendő bizonyíték.
2012. ápr. 30. 20:29
 7/30 anonim ***** válasza:
52%
Ne mondjon le, semmi összefüggés nincs a szakdolgozat és az ogy.-i mandátum között. Gyurcsányra egyébként is szükség van annak érdekében, hogy a baloldal ne legyen képes megerősödni. A plágiummal vádolt Gyurcsány ezt még jobban is tudja teljesíteni, mint az egy hónappal ezelőtti Gyurcsány. Szóval hajrá Gyurcsány!
2012. ápr. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
41%

Igen. És ha igaz is az állítás, hogy 10-ből 8-an így csinálják (amit kétlek, és nem hiszem, hogy készült volna ilyen jellegű statisztika), akkor sem jogosítja fel Gyurcsányt, hogy a helyén maradjon. Mint tudjuk, egy jogtalanság nem igazol egy másik jogtalanságot.

Ugyanez a helyzet Schmitt ügyével kapcsolatban is - nála is rögtön a lemondást tartottam az egyedüli alternatívának. Meg egyébként is, aki egy szakdolgozatot nem tud megírni, az milyen alapon lesz miniszter- illetve köztársasági elnök?

2012. ápr. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
33%

"akkor mondott le, miután bebizonyosodott, tényleg igaz, és elvették a doktoriját."


Pontosítsunk: még akkor sem, csak miután Orbán adott neki egy kokit. Ez az egész Gyurcsány-dolgozat mizéria csak egy valamit bizonyít: a Fidesz még mindig úgy retteg tőle, mint a tűztől, csak tudnám mi a fenének. Szerintem nyugodtan lemondhat, nem igazán hiányozna. Aztán 2 év múlva visszatérhetne, és a választók eldöntenék, hogy kell-e nekik. Azért Schmitt mégiscsak államfő volt, Gyurcsány pedig egy mezei képviselő. Szánalmas a jobboldali sajtó kicsinyes bosszúja.

2012. ápr. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
az csak egy dolog. mi van, ha az utolsó oldalon kevesebb van, tegyük fel. akkor is lehet ugyanaz az oldalszám. természetesen az, hogy a cím is ugyanaz, már megint másabb dolog, de mint mondtam, vizsgálják ki. pali bácsit se egyből húzták le...így korrekt. bár azt is mint mondtam, nem erről kéne szólnia a kormányzásnak, hogy mások múltjában áskálódnak. felülvizsgálnák az összes képviselő szakdolgozatát, lehet kiderülne, hogy nagy részük szintén másolt...
2012. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!