Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Schmitt Pál a NOB-ot is...

Sz1u kérdése:

Schmitt Pál a NOB-ot is hülyének nézte. Mi szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Az életrajzi adataiban PhD(!!!) fokozatot írt, holott neki csak egy (lopott) kisdoktorija volt.


[link]



2012. ápr. 7. 17:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Végre lemondott - jobb később, mint soha, de nem értem, hogy minek még ezen lovagolni.
2012. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
unatkozol?
2012. ápr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Mivel a magyar kisdoktorinak megfelelő angol kifejezés nincs, így vagy sima diplomát írhatott volna vagy PhD-t.

Sőt minden bizonnyalnem is ő írta,hanerm az adminisztrátor aki kitöltötte. Gondolod, hogy ő foglalkozik ezzel?

2012. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

17:10


"Kit érdekel? Végre lemondott - jobb később, mint soha, de nem értem, hogy minek még ezen lovagolni."


Igen, lemondott. Ám sokkal hamarabb is megtehette volna. Ha az idióta nem vinné perre az egészet, lehet én sem lovagolnék már az ügyön.


17:15


"unatkozol?"


Igen! ...és Te?


17:16


"sima diplomát írhatott volna vagy PhD-t"


Maradjunk csak a sima diplománál, amit odaírhatott volna. Ami nincs meg neki, azzal ne kérkedjen!


"Sőt minden bizonnyalnem is ő írta,hanerm az adminisztrátor aki kitöltötte."


Valószínű, hogy így történt. De az is valószínű, hogy előtte megbeszélték Palival.


"Gondolod, hogy ő foglalkozik ezzel?"


Így, hogy magasabb rang lett beírva, így nem foglalkozik vele. El tudom képzelni, hogy mit szólt volna akkor, ha pl. szakács (bocs a szakácsoktól!) lett volna beírva. :)

2012. ápr. 7. 17:30
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem már SP annyit jelent,mint az ótvaras cigánygyerek. Inggomb
2012. ápr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%
Feri szakdogája vajon előkerült már? :)
2012. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 $ € Ž ***** válasza:
Sz1u az élő szart is kiismételi valamiből, vagy valakiből, ha nincs köze az MSZP-hez.
2012. ápr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

17:37 túrórudi


"Feri szakdogája vajon előkerült már? :)"


Ha PÁLgizált ő is, akkor tőle is vonják vissza, ill. tegyék semmissé. De a kérdés most nem erről szólt!

2012. ápr. 7. 17:41
 9/18 A kérdező kommentje:

17:40 $ €


"Sz1u az élő szart is kiismételi valamiből, vagy valakiből, ha nincs köze az MSZP-hez."


A DK-t mé' hagytad ki?

2012. ápr. 7. 17:42
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Reméljük kizárják a NOB-ból. Volt már külföldi újságíró, aki szorgalmazta ezt. Szép kis ügy lenne megint. :) Akkor szerintem a MOB örökös tiszteletbeli elnöke címének is búcsút inthetne.


Mondjuk engem sokkal jobban irritál, hogy több budai villája van és hogy havi 3 millát kap csak úgy államtól mert neki jár. Jár a f@szt! A magyarok meg vígan nézik, hogy az ilyen tetűk meggazdagodnak az adóforintjaikból...

2012. ápr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!