Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak a véleményeteket szeretné...

Csak a véleményeteket szeretném kikérni Gyurcsány plágium ügyében?

Figyelt kérdés
Cikk: [link]

2012. máj. 1. 13:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2012. máj. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Egyrészt vicces, ahogy kapálóznak a balosok, hogy valahogy visszavágjanak, mert nem nagyon tudnak mit kezdeni azzal, hogy amikor kérték a szakdogákat, akkor Orbán egyből feltette a sajátját és semmi beleköthető nincs benne.


Másrészt Gyurcsány a buta fejével ezt próbálja kihasználni, hogy rivaldafényben maradjon, és ő az egyetlen, aki nem látja, hogy igazából csak saját magát égeti a pattogásával.


Amúgy meg nyilvánvaló, hogy másolt, túl sok a véletlen a szakdolgozatát illetően.

2012. máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A hiányzó szakdolgozata is nyilván lopás áldozata lett. Csak a lopás a leadás előtt történt...
2012. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát kiszes volt, persze hogy alanyi jogon járt neki a diploma. Én már csak röhögök ezeken a plágiumügyeken. fletó meg egyre süllyed erkölcsileg és morálisan egyaránt, de nem veszi magát észre a hülyéje, hiszen Magyarországon bármit meg lehet tenni.
2012. máj. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A GyF sztori ingomb a SP-hez képest. Érdekes a GyF sztori, hogy eltörpül a Jobbik nacionalista politikája mellett. Emberek ezeknek is el kellene tünni a politikai életből. Vagy egyetértünk velük? Hajrá Horty M aki meghozta az első zsidótörvényt. Ugyan erről hányan tudhatnak.
2012. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ahogy ment a teló a vizsgabizottságnak hogy "jön a feri vizsgázni", ugyanezzel a módszerrel ki lehetett telefonálni a szakdolit a "raktárból" is.


Inggomb:)


Ez annyira tipikus: ha jobbos hibázik, az "rohadtszemétmonnyonle" ha balos, akkor "mermindégcsakbáncsajafideszszegényt".


Az a véleményem, ha az átlagpógár szakdolit lop, azt is büntessék meg. Ha sp, azt is. De fletót most csak azért nem kellene piszkálni, mert épp nem miniszterelnök ( szerencsére)?

2012. máj. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

örülök hogy vannak még normálisan gondolkodók ebben az országban :)

most már örülök, hogy feltettem a kérdést, mert legalább látok hozzám hasonlóan gondolkodó embereket..

sajnos az én környezetemben csak elvakult marhák vannak... :/

2012. máj. 1. 16:50
 8/16 anonim ***** válasza:
Most őszintén elhiszi valaki, hogyha tényleg a fidesz áll egy ilyen ügy mögött, az pont gyf ellen irányulna és nem más, vezető politikai ellenfelével tenné ezt, aki esetleg valódi riválisa lehet?:))
2012. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

GyF-t nem érdemes lefikázni még akkor sem,ha 2014-ben nem rúg labdába. Egyébként ezért nem is értem,hogy miért kell nyüzsögnie. Ahogy a sárgák megkreálták SP kinyírását ugy az is elképzelhető, hogy Gyf-el is megcsinálják. Egyébként sem oszt nem szoroz.

Kérdező : Miért minősíted a hozzászólókat, ha már egyszer megtiszteltek a válaszokkal.Csak nem rendelkezel az igazság kavicsával. De kis jobbikos fityesz növendék.

2012. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Bocsáss meg hogy leírtam a véleményem a hozzászólásokkal kapcsolatban.

De egy dolgot leszögeznék, NEM VAGYOK JOBBIKOS, SOHA NEM IS LESZEK AZ.


1. Vannak szélsőséges gondolataim, de nem mindenben értek egyet a jobbikkal.


2. Nem szoktam okoskodni a politikával kapcsolatban, mert kevés ember ért igazán hozzá ebben az országban. (én csak próbálom megérteni, több-kevesebb sikerrel)


3. Ha muszáj volna magamat valahova sorolni, akkor inkább a Narancsokhoz sorolnám.

2012. máj. 1. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!