Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem bűntetik jobban az antiszemitizmust, rasszizmust, bevándorló ellenieket?

Figyelt kérdés
Ausztriában,Németo.ban nagyon szigóruan lépnek fel ez ellen és még az internetet is nagyon figyelik.A magyar oldalakon meg azt ír az ember amit akar pl.gázkamrába azzal a büd*snégerrel meg ilyeneket és Mo.n azt csinálsz amit akarsz ha mersz neki mész egy cigónak és nem keresnek meg.miért van ez így itthon ?
2012. ápr. 24. 21:28
1 2 3
 21/29 Valaki0702 ***** válasza:

1. Mert ez nem bűn tett.

2. Mert nem lehet meg büntetni egyszerre 1.500.000 embert.

3. Ez a Radikális csoport velem együtt nagyobb felfordulást csinálna ez után mint amit bárki el tudott képzelni!

2012. ápr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Egyrészt én kifejezetten antirasszista vagyok , azoktól undorodom akik mások származását tartják undorítónak . Bevándorló ellenesség ? Ember , Magyarország jelenleg még nemzet-állam , ez nem Amerika . Nézd meg a nyugati jóléti országokat , hogy szétbomlasztotta őket a multi-kulti ! Ha azt szeretnéd , hogy büntessék azokat akik nem úgy gondolkodnak mint te , akkor... De ha valamelyik vadbarom történelmi tényeket tagad vagy gyűlölet beszédet tart akkor jelentsd fel és ne itt nyafogj !
2012. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Magyarországot is szétbomlasztotta a multikulti, az ország megmaradt harmadát ki akarná tovább osztogatni?
2012. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
A magyaroknak elég sok származása van azt ne felejtsük el , ebben eléggé hasonlítunk a hamburger fogyasztó társainkra.Német , örmény , lengyel , orosz és meg egyéb származásúak vannak Magyarországon.Én például orosz és német származású vagyok.
2012. ápr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Pro Patria ***** válasza:

Valaki0702 válasza:

"Mert nem lehet meg büntetni egyszerre 1.500.000 embert."

- Megbeszéltünk már párszor, hogy ez a másfél milla csak a Barikádon meg a Kurucinfón létezik.

"Ez a Radikális csoport velem együtt nagyobb felfordulást csinálna ez után mint amit bárki el tudott képzelni!"

- Oda ne rohanjak!:D 12 évesen biztos besz.rna tőled az egész ország. Imádom, amikor valakinek a tojáshéj még a fenekén, de már játssza az agyát...

2012. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Szólásszabadság van. Legalábbis papíron.


Sajnos a valóság viszont afelé húz, amit te is szeretnél: ha valaki akár csak egy rossz szót is mer szólni a cigányokra vagy zsidókra, akkor az rögtön szemétrasszistanáci, és 2 hétig ez folyik a csapból.


Ha viszont valaki azt mondja, hogy rohadt magyarok/büdös parasztok(ahogy "kedves" C típusú honfitársaink előszeretettel emlegetnek minket), vagy hasonló, azon nem nagyon szoktak felháborodni.


Amúgy érdekelne, hogy téged például miért csak az zavar, hogyha a zsidókat/négereket/cigányokat/egyéb más kisebbséget szidják? Az miért nem, amikor a magyarokat?

2012. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Valaki0702 ***** válasza:
25-ös 1.500.000 nem a Jobbiknak van ezt már "megbeszéltük" hanem a radikálisoknak mert radikális párt a .: -Turul,-Jobbik stb. és azt meg ugye nem gondolod, hogy a nem szavazok között nincs radikális mert ha ezt hitted akkor ajánlom szedj sok magnéziumot, Kálciumot stb.-t.
2012. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Pro Patria ***** válasza:

"mert radikális párt a .: -Turul,-Jobbik stb."

- Aha. Ezekről a "pártokról" is csak azok tudnak, akik a Barikádon lógnak.:)


"és azt meg ugye nem gondolod, hogy a nem szavazok között nincs radikális"

- Minden kispárt ezzel mentegetőzik, hogy a nemszavazók rájuk szavaznának...:)


"ha ezt hitted akkor ajánlom szedj sok magnéziumot, Kálciumot stb.-t."

- Huhú, micsoda beszólás!:D Azt is tudod, mit mondtál most?

2012. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Miért kéne megbüntetni Magyarországon a magyarokat azért mert magyarok (tulajdonképpen ez a lényeg)

ha nekem ba***a a csőrömet egy cigány akkor miért nem küldhetem el a b....k....a.....-ba? ezt nem tilthatja meg nekem senki!!!!!

de azt büntetni kéne amikor a kis cigánygyerek megveri a fiamat az iskolában mert nem adja oda neki önként a telefonját vagy a zsebpénzét... erre miért nem ír senki semmit??? kíváncsi lennék fordítottan mi a helyzet. Kicsit el van már fajulva a dolog a rasszizmussal Magyarországon, és azt akarják hogy mi magyarok már ne érezzük szó szerint otthon magunkat. MAGYARORSZÁG A MAGYAROKÉ!!! volt! az is! és lesz is!

2012. máj. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!