Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem bűntetik jobban az antiszemitizmust, rasszizmust, bevándorló ellenieket?

Figyelt kérdés
Ausztriában,Németo.ban nagyon szigóruan lépnek fel ez ellen és még az internetet is nagyon figyelik.A magyar oldalakon meg azt ír az ember amit akar pl.gázkamrába azzal a büd*snégerrel meg ilyeneket és Mo.n azt csinálsz amit akarsz ha mersz neki mész egy cigónak és nem keresnek meg.miért van ez így itthon ?
2012. ápr. 24. 21:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy offolok.


Frakk!

Komolyan nem értem, nem a hülyét játszom.

Miért sértő az, ha egy zsidót zsidónak szólítok?

Ez a nevük, a magyar nyelbe így került át, ilyen kiejtéssel a nevük.

Akkor hogyan nevezzem a zsidót, ha megsértem azzal, hogy így nevezem?

2012. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

azért sértő, mert megsértődnek rajta

mert pejoratív jelentésű szó

egy jelző is egyben

nem csak egy népet jelöl

2012. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Értem. Kösz.


Mindegy. Ehhez én ideológiailag nem vagyok elég képzett.

2012. ápr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

S miért nem viszik be az éppen "békés járókelő" cigót az utcáról a rendőrök?

Két pofon után elénekelnék, hogy aznap már loptak!

Mit látsz te a retkeken? Szédelegnek, köpködnek, hangoskodnak...de pár perccel azelőtt lelejmoltak, leköpködtek, megaláztak, leanyáztak valakiket, akik "ennyiért" nem fognak rendőrt hívni!

Ha az indulatokat, előítéleket akarod büntetni, akkor velük kezdhetnéd!


Szerintem ha egy átlag magyar család leül vacsorázni, akkor nem az a téma, hogy "ezek a rohadt, büdös cigók már megint...", hanem az iskola, a munka, a család, amiről szó esik.

Ezzel szemben a nyakam rá, hogy egy átlag cigány családnak egymás közt nincs más témája, mint a magyarokat köcsögözze, mocskolja, átkozza.

2012. ápr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Pro Patria ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdés feltevője provokátor.
2012. ápr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Félre értettétek!Én nem a rasszisták ellen vagyok.Csak kérdeztem,mert engem Ausztriában fel akart jelenteni mert lezsidóztam valakit.Szóval akkor jól értem,hogy Mo.n azt mondok az embereknek az utcán amit akarok akinek akarok ?
2012. ápr. 25. 06:54
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert megkéselnek érte, és a rendőrség nem fog megvédeni.
2012. ápr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Kérdező! Zsidó vagy, vagy cigány? Vagy cigányzsidó?
2012. ápr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező.Hazánkban a bűncselekmények 80 százalékát cigányok követik el.Akkor miért ne utálhatnánk őket?Integrálódni , normálisan viselkedni csak kevesük tud.


A négerek..Az USA rövidebb idő alatt nagyobb eredményt ért el a négerek integrálásán mint a magyarok hosszabb idő alatt.Ők erőszakkal integrálták őket és valóban rájuk erőltették a saját amerikai kultúrájukat és szép lassan elkezdtek megszűnni a gettók , ma már kevés van belőle.Na de hamburger fogyasztó barátainknál 60 éve illegális volt egy fehér és egy fekete ember házassága , nem engedélyezték az efféle házasságot.A másik hogy a négereket el voltak különítve , a buszon például elöl ültek a fehérek és csak a busz hátsó részébe ülhettek a feketék.Meg csináltak egyéb durva dolgokat is az amerikaiak.Ha a magyarokat rasszistának gondolják akkor nézzék meg a 60 évvel ezelőtti amerikaiakat....

2012. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ma már vannak néger ügyvédek , orvosok és egyéb értelmiségiek.Te láttál már cigány orvost?
2012. ápr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!