Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek nincs elegetek abból,...

Nektek nincs elegetek abból, hogy egyesek verik az asztalt, hogy nekik ilyen meg olyan segély JÁR?

Figyelt kérdés

Aztán ha felvetem, hogy miért meg miből, akkor "az nem az én dolgom".


Eddig elég szociális voltam, de most kezdem a párom véleményét osztani: meg kell szüntetni mindet.


2012. ápr. 21. 15:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"Én is azon a véleményen vagyok,hogy közel 25-30 éves,és egy napot még nem tud igazolni munkaviszonyban annak lóf@s@ a seggébe."


Ebben egyetértünk. Én pl 35 éves koromig rengeteget dolgoztam. De akkor aztán meguntam és nyugdíjaztam magam. Azóta nekem minden JÁR is el várom és be is hajtom az államon.

2012. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Szörnyű hibát követtem el, egy helyesírási hiba..

Visszaadom a diplomámat.

akkor a szakmák:

1: Egyetemistáknak tartottam tréningeket, az 4 hónapos képzés volt.

2: Pálya-orientációkat tartottam.

3: Finom-mechanikai műszerész vizsgám van

Diplomák:

1: Középikolai történelem szakos tanári diplomám van

2: Kommunikáció és médiatzdomány szakon végeztem.( rendezvényszervező, PR manager, reklám tancsadó).

Szörnyű a ly- hibám.. így már nem is mehetnék mondjuk honfoglalást tanítani, ugye? :)

2012. ápr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Elírtam egy u betűt!

Gépelési hiba, nem szándékos! :)

2012. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Egy ly-s hiba?

Értem, tudom borzalmas hiba. Gondolom Nektek sosem volt még helyesírási hibátok?

2012. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom, hogy aki már dolgozott, fizetett adót az kapjon. Ne végtelen ideig, ne annyit amennyiért más keservesen megdolgozik.


Én GYES-t sem adnék. Aki gyereket akar szülni, akarja eltartani is. Utálom ezt a nincs munkám, szülök egy gyereket "gondolkodást".

2012. ápr. 21. 19:17
 16/22 anonim ***** válasza:
Már bocs, de aki GYESre megy, munkaviszony után az miért ne kapna pénzt? Ezt nem is segélynek nevezném, leendő adózó polágrt nevel az ember ezidő alatt.
2012. ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Akinek van munkaviszonya, az kap TGYÁS-t meg GYED-et.

GYES-t az kap, aki nem jogosult a fentiekre mert nincs munkaviszonya. Vagyis a 23 éves kislány is, aki a 3. gyerekét várja érettségi nélkül, munkaviszony nélkül - az is kapja. De miért is?

2012. ápr. 21. 22:06
 18/22 anonim ***** válasza:

Kedves harmadik!

Már ne haragudj, de nemcsak az ly-jel van baj, hanem:

-a központozással,

-a mondatkezdő nagybetűkkel,

-a "rálegyetek szorulva" helyesen "rá legyetek szorulva"

-a finommechanikai egy szó.

Javaslom, a pályázataidat javíttasd ki valakivel, aki tud helyesen írni, mert senki sem vesz fel így történelemtanárnak, de egy finommechanikai műszerésztől is elvárható, hogy legalább a szakmája nevét le tudja írni.

2012. ápr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Még soha senki nem kritizálta a helyesírásomat...

Ismerősömnek ( aki magyartanár) megmutattam a rálegyetek szorulva mondatot. Szövegkörnyezettől függőn el lehet fogadni. ( 2 évvel ezelőtt ugyanez a szóösszetétel volt a magyar érettésigeben is, de lehet 3 éve, és mint mondtam szövegkörnyezettőlfüggőn elfogadható volt mind a kettő)

A finom-mechanikai szó pedig a bizonyítványomban szerepel így :)

2012. ápr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Még soha senki nem kritizálta a helyesírásomat"



-CSODÁLOM:)))

2012. ápr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!