Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jön a sárgacsekk adó után az...

Jön a sárgacsekk adó után az internet és telefonadó. Hány bőrt húznak még le a birka magyarról, meddig tűrjük ezt?

Figyelt kérdés
Javaslom kizárólag a Fidesz-szavazóknak kelljen ezeket az új "kiigazításokat" fizetni!
2012. ápr. 20. 12:16
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
45%

azt elismerhetnék a fideszesek, hogy ha ennek a felét bevezette volna a gyurcsány, akkor mindenki az utcán lett volna már. és ne vitatkozzatok, így van!


a fideszesek nem tudnak mással jönni, csak a 8 évvel! soha semmi mással. mióta a fidesz van, nőtt a GDParányos államdósság, kevesebb a munkahely, nincs már nyugdíjpénz, mert elköltötték, ezzel korrigálták a tavalyi év hibáit. idén a babapénzzel, jövőre a devizatartalékkal, aztán visszamennek ellenzéknek, itthagyva a sok sz.a.rt, és a kövi kormányra köpködnek, h de rosszul teszi. ahogy köpködtek a 300 ftos benzinnél is.


most a fidesz igyekszik kihúzni a kövi 2 évet lenyúlva minden pillért, amit lehet. aztán se nyugdíj, se semmi. nagy szívás lesz. megpróbálják csőd nélkül kihúzni. a következő kormány nem tudja majd. és akkor fog menni: "a fidesz alatt nem volt csőd"


amúgy a TB-hez muszáj hozzászólnom,mert bántja a szememet. iszonyatosan fel tud dühíteni a sok paraszt, már elnézést, de nem tudok mást mondani. elmondjam a lényeget?

1,5 millió ember fizet TBt kb. ennek naygrésze minimálbéres. mennyi az a tb? 8000 ft? HAVONTA! ezeknek az embereknek a béréből ellátják a többmillió nyugdíjast, akinek a fele a váróban ül egész nap. és feleslegesen kifizeti a TB nekik az MR-t, aCT-t, mert meg vannak győződve róla, h betegek. unatkoznak, 80 tünetet behazudnak, de a doki nem mehet el a "hasfájása" mellett, mert néha tényleg fáj.

a rákos emberek(nagyon sajnálom őket, ne értsetek félre) chemo-ja és sugara milliókba kerül. a minden apróságért lombikprogramra futkozás milliókba kerül. a sok bent fekvő beteg rengetegbe kerül.a gyógyszerek támogatása. mindenki elhízott, cukor meg vérnyomásbeteg.


ne is haragudjatok, szerintem ez a CSODA, h mindenki el van látva! nem értem MIBŐL?????

MOST KOMOLYAN azt akarjátok nekem beadni, h a befizetett apróság ezt állja?????

meg lehet mondani, h nincsenek ellátva az emberek,meg szar a színvonal. de én nem ismerek egy embert sem személyesen, akit ne láttak volna el! ezeket csak úgy mondja mindenki.

2012. ápr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
33-as vagyok. amúgy a vizitdíj meg erről szólt elsősorban. csak az ment dokihoz akinek gondja volt. meg is mondta több egészségügyben dolgozó ismerősöm, hogy tizede ült a váróban az öregeknek. mert akinek a napi programja volt dokihoz járni unalmában, az sajnálta a 300 ftot erre. ennyi! csak ezt nem lehetett lekommunikálni TVben.
2012. ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Nekem meg muszáj volt mennem, és fizetnem a díjat, pedig nem voltam beteg, a várandósság ugyanis nem az. Sok, sőt rengeteg felesleges vizsgálat van, ha van, mert én pl volt hogy fél napig ott ültem a folyosón azért, hogy belépve a rendelőbe az orvos megkérdezze hogy vagyok, és aztán ezzel kész is volt.Unatkozni unatkoztam, de csak amiatt mert ott kellett ülnöm.Reggel héttől délután egyig. Ez volt 2007-ben. A kisebbik lányomat tavaly szültem. Vizitdíj az már nem volt, de sokkal több vizsgálatot írtak elő, már nem csak havonta kellett mennem, hanem kéthetente, és mindig fél napig kellett ott ülnöm azért, hogy az orvos aláírja a kiskönyvemet, miszerint látta azt, és hogy megjelentem. A legdurvább az volt, mikor kontrollra mentem vissza időpontra, és nem volt orvos. Vártam fél órát, majd bekopogtam, hogy adják vissza a kiskönyvemet, megyek haza, mert a babát meg kell szoptatni. Nagy csodálkozás, egy telefon, és öt perc múlva lett orvos. Kevés orvos van, egyszerre több helyre be vannak osztva, de amit a kismamákkal művelnek az botrány, mindenféle szempontból, anyagilag is. Minek a havi vizit, pláne ha vizsgálat nincs előírva( a hogy van ma? és a van e panasza? kérdéseket telefonon is le lehetne bonyolítani )? Minek négy UH, minek kell havonta az ember mindkét vénáját szétrobbantani? Erre van pénz...amikor meg beteg vagyok, akkor meg van időpont két hónappal későbbre....az egész rossz úgy ahogy van. Embertelen, az orvosoknak is, a betegeknek is.
2012. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Megkéne szüntetni az ingyenélő pénzért szaporódó ...ok segélyezését,mert elég vérlázító látni hogy ezek audival járnak a segílyírt,gyomorforgató látvány hogy kis tizenéves c...lányok taxival járnak szórakozni,többezer forintos koktélokat fogyasztanak,az állam pénztárcájából a szüleiket dolgozni sose látták,ők se fognak sose,mert tudják hogy nem kell mert a barom magyar dolgozik majd helyettük,és a minimálbéréből tartja el a pereputtyukat,nekik lesz faltól falig érő plazma tévé,zebracsíkos bőrkanapé, a magyar nem mer szülni,és csak zsiros kenyérre futja,majd.

Nekem úgy kell összekaparni 300 ft hogy dolgozni tudjak járni busszal,ezek meg audikban taxiban pöffeszkdnek,na itt a baj,nem oknélkül van állmadósság.Ezt kéne sürge gyorsan beszüntetni,és dolgozni küldeni őket,mindjárt nem lenne ekkora az adósság.A másik infót meg amit ma hallotam elég durva jövő képet festett le, ami arról szól hogy a korházakban eüben fizetni kell majd és azok akik jó pénzt fizetnek jóbb ellátást kapnak majd,akik nem azok meg dögöljenek meg,komolyan csak nekem tűnik fel miről szól ez az egész dolog: Adó adó hátán,mérgezett kaják,szar korházi ellátás,semmitérő pénz,hitelek hada,valahogy sajnos kikell írtani a magyart.

2012. ápr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

33-as!


Képzeld, nem a beteg dönti el, hogy megy-e a drága vizsgálatokra, hanem a doktor! És elhiheted, hogy ezekre csak a legindokoltabb esetben küldi a betegeket.Mindig az egyszerűbb, olcsóbb vizsgálatokkal kezdik, a drágább vizsgálatokra, pl a ct-re heteket kell várni.Én is hetekig vártam rá a szívbetegség gyanúmmal, előtte plusz pár hetet

a terheléses EKG-ra.Hál istennek, hogy mégsem volt súlyos a bajom, mert akkor a várakozás hetei alatt könnyen fel is fordulhattam volna.Végül is első a spórolás!

Igaz, én nem vagyok öreg és nem unalmamban jártam az orvoshoz, hidd el, százszor jobb szórakozást is találtam volna!!

A vizitdíj idején pedig lehet, azért ment kevesebb nyugdíjas, mert nem tudta kifizetni a vizitdíjat, inkább döglődött otthon szerencsétlen.Köztudott, hogy legtöbbjüknek dönteni kell, gyógyszert vesz-e, vagy ennivalót!

Engem is irritálna az olyan parasztok, akik ezt jó dolgukban nem tudják felfogni.

Egyébként, ha néznél híradót, vagy olvasnál újságot, láthatnád, hogy nem egy esetben valóban az ellátás, ide-oda küldözgetés következtében haltak meg betegek!

2012. ápr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

36

Ahhoz előbb munkahely kéne, teremtesz nekik??

2012. ápr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Nem teremtek,mert vannak munkahelyek,csak ezek lusták dolgozni menni,könnyeb markot nyújatni segget mereszteni ,és szerintem aki nem dogozik ne is egyék,aki nem dolgozik ne kapjon ingyen lóvét és ingyen ebédet,munkahely pedig van,közmunka is van,csak el kéne menni dolgozni,munkát keresni,de ezek nem fognak mert többet kapnak segélyből,mint ami fizetésük lenne.Gyerek sereg után még több lovét kapnak,magyarnak meg fele annyi se jár,az is vérlázitó hogy ők ingyen tanulhatnak az egyetemeken,mig a magyar szakadjon meg a tandíj meg a diák hitel alatt.

Mondjuk ha rokkant vagy fogyatékos valaki akkor aláirom hogy kapjon ellátást,vagy valami kárpótlást ha munkahelyen történttek miatt lett baja,de csak akkor ha valóban rokkant,nem az álrokkntakra gondolok,undorító mikor c.ok dzsippel állnak a rokkantak helyére.És nem vagyok rasszista ezek sajnos a büdös tények,ha az vagy fényesre nyalják a feneked,bármit megtehetsz,ha magyar vagy takarodj az országból mielőbb,mert ugyis elpatkoltatnak,a jogok meg a magyarnak nem járnak.De ez egy meddő vita,és nem a gyakorin egymásra mutogatással fogjuk megoldani,kicsi porszemek vagyunk mi itt sajnos.

Az egész rendszert lekéne ránatni a klótyon úgy ahogy van,és előről kezdeni az épitkezést,akkor talán kis esély lenne...

2012. ápr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

"Az egész rendszert lekéne ránatni a klótyon úgy ahogy van,és előről kezdeni az épitkezést"


Na, ebben viszont tökéletesen igazad van!

2012. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 moccanat válasza:

Néhány gondolat a telefonadóról:


[link]

2012. ápr. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!