Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jön a sárgacsekk adó után az...

Jön a sárgacsekk adó után az internet és telefonadó. Hány bőrt húznak még le a birka magyarról, meddig tűrjük ezt?

Figyelt kérdés
Javaslom kizárólag a Fidesz-szavazóknak kelljen ezeket az új "kiigazításokat" fizetni!
2012. ápr. 20. 12:16
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
73%
Keresztkérdés: aki anno hisztérikusan zokogott a vizitdíj miatt, és elment igennel népszavazni, az most mit gondol erről?
2012. ápr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
88%

Államadósság..Ugyan már!!20 éve ezzel etetik a birka népet és még van aki beveszi??Az senkinek sem tűnik fel, hogy minél többet húznak ki a zsebünkből az államadósságra hivatkozva, az az adósság egyre csak nő, ahelyett, hogy csökkenne??Egy feneketlen lyukba dobáljuk a pénzünket!És minél tovább engedünk a nyúzásnak, annál többet fognak rólunk lehúzni, mivel vérszemet kapnak.

A telefon és internetadóról még nem hallottam.De ha a seggüket a földhöz verik, rólam akkor sem tudnak többet lenyúzni, mert már NINCS mit.

Most már csak a jobb módú réteg jöhet számításba, azokat még lehet fejni.Az átlagos keresetűek lassan úgyis mindenről lemondanak, még a levegőről is...

Nem hálátlan a fidesz,hogy visszaszavazták!

2012. ápr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez az...ez a fránya Államadósság csak nő, mi meg egyre többet fizetünk álítólag emiatt...én sem hiszem ezt el...a pénzéhség már ésszerűbb magyarázat erre.
2012. ápr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
9%

Keresztkérdésre a válasz:Szerintem épp elég TB-t fizetünk.De úgy látszik, van, aki ezt kevesli, nos, akkor célszerűbb lett volna, ha kitalálják, hogy önkéntes alapon legyen a vizitdíj fizetés.Kíváncsi vagyok, hogy akinek még van felesleges, kidobni való pénze, az vajon tényleg kifizetné-e a vizitdíjat, ha lenne rá lehetősége?

Jut eszembe, vajon mi lett a viztitdíj automatákkal, ami anno seperc alatt elkészültek, gondolom, nem két forintért?Érdekes, arra azonnal akadt pénz?Jobb lett volna inkább életmentő eszközökbe fektetni, vagy egyéb eü. fejlesztésbe.Azt előre láthatták volna, hogy a megkopasztott nép nem fog neki örülni!

2012. ápr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Magyarország egyre inkább kezd olyan lenni mint Oroszország vagy Latin-Amerika.Csak két véglet fog létezni , a nagyon gazdagok és a szegények.
2012. ápr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
96%
Különben baromi unalmas már, hogy mást sem tudnak kitalálni, mint újabb adókat!Minden napra egy adó,éljen a fidesz.
2012. ápr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
43%
Én nem örültem a vizitdíjnak, mert épp várandós voltam...ki lehet számolni. Amúgy meg a Tb befizetése után ingyenes egészségügy, és a vizitdíj szerintem paradoxon.
2012. ápr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
87%
Mellesleg, nem értem, miért kell főleg azoknak bűnhődniük, akik sosem vettek fel más országtól kölcsönöket, nem privatizáltak el egy téglát sem?Nem dőzsöltek az adófizetők pénzéből?Aki ezt tette, az fizessen,aki nem tette, annak meg miért legyen hozzá köze?!
2012. ápr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
29%

" Pontosan Az ÁLLAM van eladósodva, nem pedig én. A tartozást az ÁLLAM fizesse ki...jaaa hogy nem tudja ? Én fizessem...OK...meg azt is amit eltapsoltak? Egy nagy lóf@szt! Az 50 milliárdnyi lyukat be lehetne tömni pl azzal, ha a politikusok spórolnának picit. 47 ezerből ők meg tudnak élni...tegyék!!! Engem meg hagyjanak békén a marhaságaikkal, meg az Államadóssággal, mert nem vagyok rá kíváncsi. Oldják meg maguk között a gondjaikat, teszek rá."


Komolyan nem akarlak hülyének nézni, de te is állampolgár vagy, vagy nem? Mondj le róla, akkor már nem leszel az állam része, eztán nem kell semmit fizetned. Amúgy még mindig többet költ ránk az állam mint amennyi pénz befolyik. Nyugdíj, kedvezményes utazás, ingyenes egészségügy, utak karbantartása, földgáz piaci ár alatti értékesítése (ezt már lehet Fletóék alatt eltörölték mondjuk), közvilágítás, infrastruktúra, rendőrség, hadsereg stb. És ne gyertek azzal, hogy "én ezekre adót fizetek". Igen fizetsz, csak mint a számokból látszik közel sem eleget.

2012. ápr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
54%

"Tb befizetése után ingyenes egészségügy, és a vizitdíj szerintem paradoxon."


A magyarnál jóval gazdagabb országok egy részében is van vizitdíj, illetve receptdíj, mert az egészségügy fenntartása minden országban drága, és a TB-re befizetett összeg ezt messze nem fedezi. El kellene felejteni ezt a mindent ingyen akarok dumát. A magyarok nagy része minőségi, jó szolgáltatást akar, de fizetni nem hajlandó érte semmit sem.

2012. ápr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!