Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jön a sárgacsekk adó után az...

Jön a sárgacsekk adó után az internet és telefonadó. Hány bőrt húznak még le a birka magyarról, meddig tűrjük ezt?

Figyelt kérdés
Javaslom kizárólag a Fidesz-szavazóknak kelljen ezeket az új "kiigazításokat" fizetni!
2012. ápr. 20. 12:16
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
18%
A javaslatot elvetem. :D
2012. ápr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
11%
Én meg javaslom csak az mszp-szdsz szavazók törlesszék a 8 év alatt felgyülemlett adósságot.
2012. ápr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Valaki0702 ***** válasza:
43%
Én meg javaslom, hogy csak az fizesse aki megszavazza illetve az Mszp után hagyott adósságot csak azok akik megszavazták őket.
2012. ápr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
42%
Én meg javaslom kössük fel mindet! :DDDDDDDD A ruhát a ruhaszáritóra :DDD
2012. ápr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
12%

Már nem azért, de csak közlüm, hogy 80% fölötti az államadósság. Ami azt jelenti, hogy egy dolgozó átlagos férfi, nem csak a feleségét és három gyerekét (azaz 5 embert magával együtt)tarja el, hanem 25-öt embert, amiből 20 külföldi. Ha így vesszük, akkor egy magyar munkás már így is egy hős.


Tehát nem az alap magát tartja el, hanem 25-szörösét. Ember, érted?? Felfogtad a számokat?? Ekkora tartozás mellett nem lehet fenntartani ezt az országot, muszáj megszorításokat végezni, vagy különben csődbe megy az állam. Vagy talán szeretnél halászó-vadászó életmódot folytatni? Le vagy maradva.

2012. ápr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
63%
Engem csak az bánt, hogy a 1.5 milliós hívő réteg erre alighanem azt a rendkívül igényes választ fogja adni, hogy DE GYURCSÁNY MEG SZEMEKET LÖVETETT KI!!!!NÉGYNEGYVENNÉGY!
2012. ápr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
45%
# 5/6 -os gyökér: furcsa, hogy akkor nem hisztiztél amikor tereket kellett átnevezni vagy egy tonna más dologra elszórni a pénzt. akkor nem volt probléma.
2012. ápr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
83%
Pontosan Az ÁLLAM van eladósodva, nem pedig én. A tartozást az ÁLLAM fizesse ki...jaaa hogy nem tudja ? Én fizessem...OK...meg azt is amit eltapsoltak? Egy nagy lóf@szt! Az 50 milliárdnyi lyukat be lehetne tömni pl azzal, ha a politikusok spórolnának picit. 47 ezerből ők meg tudnak élni...tegyék!!! Engem meg hagyjanak békén a marhaságaikkal, meg az Államadóssággal, mert nem vagyok rá kíváncsi. Oldják meg maguk között a gondjaikat, teszek rá.
2012. ápr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
11%

De most őszintén, ki az aki a mai világban még vezetékes vagy mobiltelefont használ? Oké, nekem is van "okostelefonom", rátelepített SIP-alkalmazással, otthon pedig egy internetkapcsolatom, és egy ATA adapterem.

A hívásaim a dellmont holland szolgáltató VOIP-szolgáltatásán keresztül indulnak, az ephone.hu pedig a hívószámot biztosítja. Így nincs az a magyar kormány, aki megmondaná, hogy a kiscicafiu543 felhasználói névhez tartozó dellmont-accountom magyarországi...

2012. ápr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
94%

"Ekkora tartozás mellett nem lehet fenntartani ezt az országot, muszáj megszorításokat végezni"


Hát végezzenek megszorításokat ott, ahol lehet. A honvédség vezérkara ötször akkora, mint amire egy 26000 fős hadseregnek szüksége van. Az állami cégek is nagyon vízfejűek, a bizottságok legalább háromszor akkorák, mint amekkora indokolt volna. A bürokrácia is túlburjánzott. Ha az állam a maga portáján sepregetne, csak ott százmilliárdokat lehetne "megszorítani". Ehelyett sorban állnak elő a "minimális terhelést jelentő" adókkal, amivel ezt a vízfejű és teljesen életképtelen rendszert próbálják táplálni.

2012. ápr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!