Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Tesco miért hazudhatja...

A Tesco miért hazudhatja mindig, hogy nincs egér? A kormány fel sem lép ellenük. (FRISS kép a Fogarasi úti Tescóból)

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 19. 21:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"A kurucról szedte inkább, ott korábban fent volt már. De mint írtam, elég gyanús a kép. Nem lennék meglepődve, ha egy sima lejáratókampány lenne a teszkó újabb egere."


Íme a többi lejárató ( teljesség igénye nélkül:

HVG: [link]

MTI/Kisalföld: [link]

és a Népszabi: [link]



"Csak néhány dolgot nem értek a kurucoskodásban. A teszkó rengeteget vásárol a magyar termelőktől. Igaz: eléggé nyomott áron" na látod, ez a lényeg, a nyomott ár.Ez nem "kurucoskodás", hanem visszaélés a gazdasági erőfölénnyel.


"Ha nem lenne teszkó, akkor mondjuk a gyári munkás a betondzsungelből kimenne-e vidékre, hogy ott olcsóbban vegye meg a termelőtől ugyanazt?"

Olyanról hallottál már hogy bolt? Tudod, ahova VIDÉKRŐL BETONDZSUNGELBE szállítják a termékeket. Nem kell a gyári melósnak lebuszozni Mucsaröcsögére hogy vegyen zöldséget vagy kenyeret, mert van a bótban is.


A magyar termékek helyzetbe hozása nem azt jelenti hogy "kurucoskodik" valaki, hanem azt hogy ha valamit egy ország meg tud termelni, abból lehetőleg ne importáljon ( más, tőlünk nyugatabbra fekvő országokban érdekes, ez egyáltalán nem kérdés). Nem az a baj hogy van külföldi multi hanem az hogy sok szempontból fölényben vannak a hazai kereskedelemben, ami együtt jár az alacsony minőséggel ( = egészséggel: fingod nincs, az az olcsó termék mitől olyan olcsó- jobb is, ha nem ), a nyomott felvásárlási árakkal ( = hazai gazdák gyakorlatilag kizsákmányolása) a profit kiáramlásával ( elvégre külföldi)és a hazai munkavállalók kizsigerelésével( kérdezz meg egy tescos melóst is, mennyi és milyen munkáért mennyi alapbért és túlórabért kap:)), a beszállítók kiszolgáltatottságával ( a fizetési moráljuk velük szemben finoman szólva nem korrekt, de fenyegetőzni tudnak, ha valaki ezt szóvá teszi). Az egész hazai gazdaságra rossz hatással van a TÚLZOTT jelenlétük, de nem baj, mert olcsó sz*rt lehet náluk venni, és van egerük, ez a lényeg.

Sajnos amíg az embereknek erre van igénye és van kereslet, addig élnek és virulnak.

2012. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"Olyanról hallottál már hogy bolt? Tudod, ahova VIDÉKRŐL BETONDZSUNGELBE szállítják a termékeket."


Na igen. Ha tovább olvastál volna, és nem akad itt fel a szemed, akkor talán halgattál volna, és bölcs maradtál volna. De így...

2012. ápr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Én így is bölcs vagyok, ha nem olvasom el amit írsz:)))
2012. ápr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Akkor biztos csak rosszul fejezed ki magad...
2012. ápr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Hát nem lehet mindenki olyan bölcs, mit én:))
2012. ápr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
úristen de édess *__* . az más kérdés h jó vagy rossz-e . :)) nem kérek beszólásokat. köszönöm.
2012. ápr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ez,hol látszik,hogy a Tesco?És nem lehet direkte elkábított,megcsinált felvétel?Én is bevihetek egyet,és ahol nem látják-:klikk.Majd mint véres kardot végig mutogatom.
2012. ápr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Lehet hogy az egér is egy probléma, na de a csótányok hemzseg vele az egész tesco. Amit én láttam az a friss zsemlébe belesült csótány. A kenyerek és a zsemlék körül is mászkálnak egyszerűen undorító.
2012. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!