Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a metapediaról?

Mi a véleményetek a metapediaról?

Figyelt kérdés
A wikipedianak vagy a metapedianak lehet jobban hinni?
2012. ápr. 12. 21:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
22%

"Borsózik tőle a hátam."


Akkor te például zsidó vagy.

2012. ápr. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
41%

Lényegében semmi tudományos nincs ezen az oldalon. (mondjuk a jobboldal alapjaiban is tudományellenes és középkori). Érdekes, hogy ott mindenki zsidó, meg ezen az oldalon is lezsidóznak mindenkit, ha nem ért egyet a gyerekes nézetekkel és érvelésekkel. Lehet, hogy a zsidók mégis jobb emberek mint gondolnánk? Ha választanom kéne, hogy a divatnáci, alkoholista tinik közé kellene tartoznom akik nagyon verik a mellüket, hogy ők mekkora magyarok, persze írni olvasni nem tudnak (nem sok osztálytermet láttak belűlről) vagy a zsidók közé kéne tartoznom, én az utóbbit választanám.



Most jönnek majd a fent említett deviáns tinik, akik majd jól leírják a kifejezéseket, amiket az agymosó nemzeti bulvárlapokban olvastak és a pártgyűlésen a pici fejükbe töltöttek (önálló gondolataik nincsenek): "költözz Izraelbe, te zsidó, hazaáruló, antimagyar, magyarellenes, háttérhatalom kiszolgálója, balliberális, vallásellenes, stb." Valamint ezt: "látom már leírtad, hogy mi vagy".

2012. ápr. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a wikipediát szinte naponta használom, ha bármire kíváncsi vagyok, akkor először ott nézem meg. Szerintem elég jó, ha egy témáról több vélemény is létezik, akkor általában megemlíti mindet.


A metapediát összesen egyszer vagy kétszer használtam eddig, arra, hogy ha kíváncsi voltam hogy valaki zsidó-e, és a wiki-n nem volt rajta, akkor megnéztem a metapediát :D persze ezt is csak fenntartásokkal fogadtam.

2012. ápr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

"Érdekes, hogy ott mindenki zsidó, meg ezen az oldalon is lezsidóznak mindenkit, ha nem ért egyet a gyerekes nézetekkel és érvelésekkel. Lehet, hogy a zsidók mégis jobb emberek mint gondolnánk?"


omg micsoda levezetés :D:D

És igazad van, mondanám neked hogy agymosott vagy, és a zsidók bábja, de sajnos te menthetetlen vagy, nem érnék el vele semmit :(

2012. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
74%

"omg micsoda levezetés :D:D

És igazad van, mondanám neked hogy agymosott vagy, és a zsidók bábja, de sajnos te menthetetlen vagy, nem érnék el vele semmit :("


1-0 nekem, kiskopasz.

2012. ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!