Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel az 55 év feletti magyar...

Mivel az 55 év feletti magyar kisebbséget, (főleg ha nő az illető) nem alkalmazzák szívesen a munkaadók! Ki mire alkalmazná ov-t 60 évesen? Most élem ki magam mielőtt eljönne a február!

Figyelt kérdés
ma 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Honnan veszed ezt az állításodat?

Konkrétan munkaerő hiány van az országban rengeteg helyen. Mitől ne alkalmaznák az 55 év felettieket?

ma 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rabszolgának mindenki jó,ha jól húzza az igát. Én, 52 évesen, 2010-ben abbahagytam, dolgozzon aki szórakozásból csinálja.
ma 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 55 év felett még a többséget sem alkalmazzák szívesen, nem csak a kisebbséget. Azért is kell a sok friss, fiatal vendégmunkás. A Fülöp-szigetekről is csak max. 48 éves korig toboroztak sofőröket.

A kisebbséget meg még 55 éves kor alatt sem alkalmazzák szívesen.

ma 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok kisebbségi de a másodiknak igazat adok. Csak sajnos ha ez a Fidesz nagyon sokáig hatalmon lesz még akkor még 80 évesen sem mehet az ember nyugdíjba
ma 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 Azt ugye tudod, hogy a fidesz még egyszer sem emelt nyugdíj korhatárt?

Az első korhatár emelés 1995-ben volt az mszp-szdsz kormány alatt, a másik 2009-től amit már a Bajnai kormány fogadtatott el?

Ezzel szemben a Nők40-nel a fidesz csökkentette azon nők nyugdíjba vonulásának idejét akik már megszerezték a 40 éves jogviszonyukat.

ma 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
5/5 anonim Na és azt is a fidesz intézte el, hogy aki elmegy nyugdíjba, minden éveb lejjebb csúszik a társadalomban. Akinek sikerül 10 évig nyugdíjasnak lenni, az a bérektől, áraktól, messze elmarad. 2010-ben mentem nyugdíjba, akkor igen jó nyugdíjjal. Ebben az évben, már 1 szelet dinnyét, nulla lecsót tudtam enni.
ma 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bolti eladó, kasszás. A kassza elé azért kitennék egy táblát, hogy a kedves vásárlók számolják át a visszajárót.
ma 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 Ez megint egy buta hazugság. Amióta a fidesz van kormányon a reálértéke nem csökkent a nyugdíjaknak, ráadásul az első pár évben infláció felett voltak emelések, utána meg visszahozták a 13. havi nyugdíjat is számukra.
ma 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!