Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te milyen úton jutottál el a...

Te milyen úton jutottál el a mai politikai nézetedhez?

Figyelt kérdés

Mikor itt vagyok a politika topikban mindig tiszta ideg vagyok, mert csak a szitkozódás megy én ezt nem szeretem. Nem is tudom eldönteni, hogy mihez állok a legközelebb, mert egy pártot sem ismerek, ugyanis mindegyik csak szitkozódik, a másik pártot szidja és magáról ha beszél is de ködösítve.

Van amikor a jobbikkal értek egyet, van amikor az LMP-vel, van olyan is amikor a fidesszel.

18/f


2012. ápr. 10. 21:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%

A kamaszkodban szokásos szélsőjobb-korszak nálam hál istennek rövid ideig tartott, mert találkoztam egy olyan igazi lumpenproli miépessel, és fél óra után eldöntöttem, hogy na ilyen nem akarok lenni.

Amúgy nem értem, mi a problémád? Még jó, hogy egy párttal sem értesz egyet teljesen. Az a legveszélyesebb, ha mindenre bólogatsz.

2012. ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Sajnos sok olyan van a családomban is.

Ha lehet akkor a válaszban írd le, hogy milyen politikai párttal szimpatizálsz és hány éves vagy.

2012. ápr. 10. 22:07
 3/28 anonim ***** válasza:
56%
Kiraboltak a cigányok.
2012. ápr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Azért ettől részletesebbre gondoltam. Engem is raboltak már ki.
2012. ápr. 10. 22:10
 5/28 A kérdező kommentje:
Szerintem te rossz kérdéshez írtál választ, ugyanis az elmondott dolgokhoz a tiédnek semmi köze
2012. ápr. 10. 22:13
 6/28 anonim ***** válasza:
54%
Az én családom régóta liberális. Amikor 15 éves voltam meghallgattam a különböző pártok mondókáját, de maradtam liberális (akkor szdsz, ma lmp). Mivel koraérett vagyok így a radikális oldalt sose vallottam.
2012. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%

-Elkezdtem a 8kerbe járni a Kandóba.

-Második héten 8cigány kenyérvágókéssel kergette egyik évfolyam társam.

-Voltam Izraelbe, és láttam hogy kell élniük a palesztinoknak, akkora nácik a zsidók a palesztinokkal mint velük voltak a németek. :(


Mszp=lol

szdsz/lmp=áll toleránsak, nincs programjuk,

Fidesz=nem jobbak a kováncsné vásznánál

Jobbik=va néhány felválhatatlan figura pl.: Novák Előd


nincs nagyon értelmes lehetőség

2012. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
62%

"Szerintem te rossz kérdéshez írtál választ, ugyanis az elmondott dolgokhoz a tiédnek semmi köze"


A te kérdésed ez:


Te milyen úton jutottál el a mai politikai nézetedhez?


Olyan úton, hogy kiraboltak a cigányok. Mit lehet ezen nem érteni? Nagyon is a kérdésre válaszoltam.

2012. ápr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Politikai nézeteimet tapasztalati úton szereztem. Megpróbáltam mérlegelni, hogy melyik párt jó nekem és melyik nem, melyik hozna olyan intézkedéseket, amelyik nekem tetszene. Ne hallgass másokra, bróbáld nem engedni magad befolyásolni mások nézeteivel, ez sokszor félrevezető. Azt hidd el, amit valóban tapasztalsz.
2012. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%

"Mivel koraérett vagyok így a radikális oldalt sose vallottam."


Ezzel ne gyertek már ide! Ugyanilyen alapon mondhatnánk azt is, hogy épp a liberálisok az éretlenek, hisz drogokat akarnak legalizálni (nem személy szerint te, de jórészük) és egyáltalán nem a komoly gondolkodásról híresek. Egyiket se vedd személyes sértésnek de ez jön le nekem az átlag liberálisról. Ugyanakkor a radikálisok közt is ismerek ötvenes éveiben járó orvost, negyvenes polgármestert, és szintén ötvenes éveiben járó egyetemi tanárt. És persze igaz, hogy sem a végzettség sem a beosztás önmagában nem jelent érettséget, de mivel én személyesen ismerem és felelős, komoly gondolkodású embereknek tartom őket ezért nem érthetek ezzel egyet.


Egyetlen ember politikai beállítottságát sem a kora, végzettsége vagy beosztása határozza meg, hanem az, hogy környezetében milyen hatások érik és ezáltal alakul ki benne az , hogy min és milyen irányban szeretne változtatni, majd eszerint csatlakozik a vele azonos nézeteket valló irányzathoz, esetenként akár a konkrét párthoz is.

2012. ápr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!