Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most már békén hagyják Schmitt...

Most már békén hagyják Schmitt Pált?

Figyelt kérdés
Elvették a doktoriját és lemondott. Ezzel úgy gondolom, hogy megkapta, ami járt neki, és most már békén lehet hagyni.
2012. ápr. 3. 10:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Miért nem tudod felfogni, hogy a nép nem választ miniszterelnököt? A parlamentet választja meg, és ők döntenek a miniszterelnök személyéről. Ez nem bal- meg jobboldali kérdés. Nyilván a választások alkalmával az lesz a miniszterelnök, akit a győztes párt jelölt, de ha az lemond, vagy valami miatt leváltják, választanak másikat. A miniszterelnök személyéről nem írhatnak ki szavazást.

A parlament feloszlathatta volna magát annak idején, de nem tette. Ez más kérdés, Sólyom László akkori köztársasági elnök szerint jobban járt volna ezzel az ország, mert így utána még 1-2 évig csak az hülyéskedés ment a kormánypárt és az ellenzék között. De tudomásul kell venni, hogy a parlamentet 4 évre választjuk.

2012. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Andizsuzsi ***** válasza:
Visszatérve az eredeti kérdésre, bejelentette, hogy bírósághoz fordul az egyetemmel szemben. Akkor ki gerjeszti tovább a balhét?
2012. ápr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"tegnap 19:31"


Mi van akkor ha meghal a miniszterelnök? Az utódja sem volt jelölt!

Antal - Boros, valószínűleg nem hallottál róluk, ifjú korodból kifolyólag./

2012. ápr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

qkker válasza:


"tegnap 19:31"


Mi van akkor ha meghal a miniszterelnök? Az utódja sem volt jelölt!

Antal - Boros, valószínűleg nem hallottál róluk, ifjú korodból kifolyólag./


De hallottam róluk és igazad van ebbe bele se gondoltam.Na nem mintha azok annyira jó vezetők lettek volna.Értem mit mondtok csak elvakított a baloldal iránt érzett gyűlölet, ez szerintem akkor sincs rendeben így ezen a jövőben mindenképp változtatni kell majd.Na akkor visszaszívom az egészet, bocsánat! De a többit akkor is fenntartom!

2012. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki békén hagyná ha:

1. nem csalással szerzett volna dr-i címe;

2. amikor először megszellőztették, lemondott volna, és nem magyarázkodna;

3. lemondása után nem akarna pereskedni;

2012. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!