Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most már békén hagyják Schmitt...

Most már békén hagyják Schmitt Pált?

Figyelt kérdés
Elvették a doktoriját és lemondott. Ezzel úgy gondolom, hogy megkapta, ami járt neki, és most már békén lehet hagyni.
2012. ápr. 3. 10:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%
Olyan két hónap múlva már senki sem fogja tudni, hogy ki (volt) az a Schmitt Pál. De legalábbis a kutyát se fogja érdekelni, hogy mi van vele.
2012. ápr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nem. Most épp a Nemzetközi Olimpiai Bizottság vizsgálja.
2012. ápr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
Álmodhattok, ha a degenerált Orbán droidok 6 év után is hazug szemkilövetőznek, meg Öszödöznek, készülhettek, hogy legalább 10 évig ezt a gyalázatos bukást fogjátok viszont hallani. :D Rátok égett, mint krumplis tészta a tepsire. :D
2012. ápr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
Orbán majd kitalál valamit,hogy rehabilitálja. Azt mondta,hogy a Bírósághoz fordul. Igaz,ennek semmi jogalapja nincs,de 2/3-al mindent lehet. Főleg,hogy a Bíróság feje Orbánné barátnője.
2012. ápr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem is abba lehet hagyni, még kicsit sajnáltam is tegnap mikor lemondott noha szerintem ezt mindenképp meg kellett volna tennie.A baloldaliak meg gondolkozzanak el azon amit Vona mondott az mszp-seknek és degenerált koalíciónak hogy ők kiket raktak már vagy hagytak meg vezető tisztségben, amiket azok műveltek ahhoz kutyafüle a Schmitt ügy.És most nem baloldaliakat bántom hanem azokat akik még mindig ezeket imádja és azt hiszik ez az igazi baloldali politika.
2012. ápr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
33%

ma 11:06


Örülünk hogy nekünk jobboldaliaknak csak ezt tudjátok szajkózni majd, ez legyen a legnagyobb bajunk.Nektek sikerült már egy munkásőr karhatalmista bunkót,egy besúgó hazaáruló kémet,egy idióta félhülyét aki saját népére támadt és a saját nemzete elleni szavazásra buzdított, és egy üzletemberként megbukott életekért felelős miniszterelnököt megválasztani.

2012. ápr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Egy ideig még cseszegetni fogják vele de egy-két hónap és már a nevét se fogják tudni.Találnak majd valaki mást akit lehet szivatni.
2012. ápr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
35%
Ja nem bocs, Gordonkát senki sem választotta meg.Őt oda ültették. 6-os voltam
2012. ápr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 bumbi02 ***** válasza:
100%

Ja nem bocs, Gordonkát senki sem választotta meg.Őt oda ültették. 6-os voltam


Mi az hogy senki se választotta meg Bajnait? 204 igen szavazattal, és 8 tartózkodással megszavazta az Országgyűlés. A köztársasági elnök pedig kinevezte.



Amúgy meg, egyelőre még nem hagyják békén.

Egyrészt azért mert még most se ismerte el hogy plagizált (pedig 210 oldalt szószerint átvenni plágium) , hanem áldozatnak titulálja magát, még mindig úgy érzi hogy ő itt a jó, és csak lejáratták. Ha tegnap lemondó beszédében ezt elismeri, beismeri hogy tényleg plagizált, akkor máris nőtt volna a szememben, és sokak szemében. És akkor gy vonul vissza a közéletből : hibás volt, de volt benne gerinc, és beismerte h igen elrontottam, lemondok. Most úgy fog megmaradni az emlékben sokaknak: hibázott és máig nem ismerte el..

Másrészt meg, az ellenzék még puffogtatja pár hónapig mindenképp, kell valami téma nekik is...

2012. ápr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
15%

bumbi02

Attól még a nem mi választottuk meg hanem az mszp rakta be hogy vigye el a balhét Gyurcsány helyett.A miniszterelnököt a népnek kéne megválasztani, Gordont senki sem szavazta meg miniszterelnöknek.

2012. ápr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!