Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki lesz Schmitt...

Szerintetek ki lesz Schmitt Pál utódja?

Figyelt kérdés
Én legjobban Pálinkás Józsefnek örülnék.
2012. ápr. 2. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Jobbikosként kivételesen egyet kell értsek Szarházy-val: Sólyom nem lenne rossz.
2012. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Jobbikosként az kell mondjam első hogy nézd vissza miket mondott Sólyom a Jobbikra az új parlament ülésének első napján.Meg a múltját is a rendszerváltás előtt, a családi szálakt nem is említve.A sz*rházi meg inkább fogja be és ne akarjon olyat elnöknek akit múltkor nem szavaztak meg.Ez is az mszp gyengeségének jele hogy még egy elnök jelöltett se tud kiállítani, na nem mintha értelme lenne úgyis az lesz kit a fidesz választ.Szerintem is jó lenne pálinkás József.
2012. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Kövér Bajszos Laci lesz egyértelműen.A 2010-es trauma után végre visszavághat Palinak.
2012. ápr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 bumbi02 ***** válasza:
86%

Hát ha racionálisan nézem, akkor szerintem Kövér Laci...


Ha kicsit eleresztem fantáziám, akkor Orbán Viktor, (miniszterelnöknek meg beültetnek mást) .


Bár valószínüleg megint egy golyóstollat ültetnek oda.

2012. ápr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Végigélve az elmúlt másfél évet, ismerve Orbán egyeduralmát, nekem a következők jutottak eszembe:


- Buksi (Lázár János kutyája)

- Lévai Anikó (Orbán felesége)

- Szíjjártó Péter

- Kerényi Imre (van akkora bohóc mint Schmitt)

- Bencsik András

- Bayer Zsolt

- Kövér László

- Ákos, a Kossuth díjas

- Dörner György

- Eperjes Károly

- Márfi Gyula (veszprémi érsek, aki a közelmúltban szentekéhez hasonlította Orbán harcát).


Hát én ebben a körben kereskednék.

2012. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Vízi E. szilveszter szerintem.

Azért,mert Schmitt mellett 2010-ben ő volt a másik jelölt.

2012. ápr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Istenem miért akarna Orbán elnök lenni? Az elnöknek negyed annyi hatalma sincs mint a miniszterelnöknek van.Értsétek már meg.
2012. ápr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7-es! Te meg értsd meg, hogy ha akarja, 10 perc alatt módosítja az alaptörvényt, és annyi hatalma lesz, mint 10 másik elnöknek együttvéve 50 évig. Sajnos ma így mennek a dolgok, ne csodálkozz, ha az emberek már nem hisznek a mesékben!
2012. ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 bumbi02 ***** válasza:
90%

Istenem miért akarna Orbán elnök lenni? Az elnöknek negyed annyi hatalma sincs mint a miniszterelnöknek van.Értsétek már meg.


A Fidesz Orbáncentrikus. Ergo ő vezeti a Fideszt, döntések nélküle nem születnek.. Most az hogy ő miniszterelnök vagy köztársasági elnök, az teljesen mindegy ebből a szempontból...


érdekes lenne 2014-2015, ha Orbán lenne az államfő és egy mostani ellenzéki a kormányon..:)

2012. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
De semmi értelme, a mainál akkor se lenne nagyobb hatalma, csak a névtábla változna.Meg különben is megmondták hogy nem akarnak prezidenciális rendszert bevezetni, hiszen akkor azt az új alkotmányba belefoglalták volna.
2012. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!