Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én sajnálom Schmitt Pált?

Csak én sajnálom Schmitt Pált?

Figyelt kérdés
Teljesen komolyan gondolom. Nem értem mi ez a felhajtás 2 betű és egy pont miatt. Lejáratnak egy embert a semmiért.
2012. ápr. 1. 17:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Valami elképesztő, hogy még most sem mond le, sőt, nem is érti, hogy miért akarják "lejáratni".

Orbán szándékosan választott bábnak egy ilyen csekély értelmű embert, hogy kedvére tudja rángatni.

Bezzeg a SOTE elnöke lemondott, mert nem bírta a nyomást, én inkább őt sajnálom.

2012. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha a műtőasztalon feküdnél és a sebész, aki hasonló módon szerezte a dr.-t a neve elé, mint SP, fölötted állna a szikével, akkor is ennyire megbocsájtó lennél-e a két betű meg egy pont miatt?

Schmitt Pál a doktori címet degradálta!

2012. ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Akik megszellőztették?! Nehogymár, az legyen a dolgok rendje hogy mindenki hazudjon, hogy menekítsünk egy embert, egy kényes szituációt, vagy akármit.

Nem, az hogy az igazság kiderül, és kiderülhet, és hogy ennek következménye van, az sokkal fontosabb, mint a maszatolás.

2012. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

lemondott.

eddig sem kellett volna várnia.


szerintem a jó forgatókönyv az lett volna, hogy amikor felmerül, hogy lopta a solgozat anyagát, akkor ELEGÁNSAN visszaadja a kisdoktoriját, BOCSÁNATOT KÉR azzal, hogy ő jóhiszemű volt, de ezek szerint mégis hibázott.

AKKOR mondja, hogy 70 évesen meg tudom újra csinálni, csinálja is meg!


És akkor tán még a helyén is maradhatott volna, és a köt. eln. intézményét nem rángatja le így a sárba.


Nem azzal kell foglalkozni, hogy ki volt a "szemét", aki kiderítette, meg nem is azzal, hogy a "kommunisták is így szerezték a diplomát".


Akinek feddhetetlennek kell lennie, az legyen is az !!!

(fidesz szavazó)

2012. ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
0%
Nem vagy egyedül vele. Én is sajnálom. Mindenki követ el hibákat, amikért vállalnia kell a felelősséget, de azt a módot, ahogyan mindenki elítélte, véleményt alkotott róla és megszólta undorítónak találom. Egy elnökkel nem szabad ilyet csinálni, hogy pl. az úton is utána kiabálnak.
2012. ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Sz1u ***** válasza:

13:59


"Egy elnökkel nem szabad ilyet csinálni"


Csakhogy ő nem volt elnök (legalábbis a szememben nem, de egyébként is csak legfeljebb papíron volt az). Alkalmasint csak egy báb volt Viktor kezében.


"pl. az úton is utána kiabálnak"


Mi olyat tett a Köztársasági elnöksége során, amire büszkéknek kellene lennünk?

2012. ápr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy bólagató Jánosban mi a f...t lehet tisztelni?
2012. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Akarom mondani PÁLBAN.
2012. ápr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
De ha nem is elnöki tevékenységéért, de a sportban elért kiváló eredményeiért megérdemli a tiszteletet.
2012. ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Sz1u ***** válasza:

16:40


"De ha nem is elnöki tevékenységéért, de a sportban elért kiváló eredményeiért megérdemli a tiszteletet."


A sportban elért sikereiért megérdemli. De balfék volt a doktorija megírásánál (főleg az utólagos magyarázkodás, hazudozás miatt!) és balfék volt köztársasági elnöknek is. Bármennyire is tiszteletreméltó volt, leírta magát. Erősen sarkított példa lesz, de gondolom, ismered O.J. Simpson esetét (ő is tiszteletreméltó volt).

2012. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!